املاک کمر-املاک و مستغلات در کمر

  کمر ( kemer) ، یک شهر کوچک در فاصله ، تقریبا"  40  کیلومتر ی از آنتالیاست . اینجا یک تفریحگاه ساحلی است. کمر یک شهر بسیار کوچک در سال 1980 بوده ، و امروز تبدیل به یک شهر با سهم قابل توجهی در  درآمد ناخالص ملی و اقتصاد کشور  شده است . همه اعتبارهای بزرگ به بخش املاک و مستغلات این شهر کوچک  سرازیر میشوند  . با در دسترس بودن ویلاهای ارزان درکمر Kemer ، در حال حاضر بسیاری از مردم ، رویای خود را از داشتن یک ویلا ، زندگی می کنند. املاک در کمر Kemer در مطابقت با معماری مدرن ، و با لوازم لوکس و فضای داخلی طراحی معماری شده هستند . این یکی از دلایل اصلی اشتیاق مردم کشورهای خارجی برای پذیرش ترکیه به عنوان محل سکونت خود و علاقه به املاک کمر است.

  در شهر زیبا ئی مانند کمر، برای هرکس که دوست دارد ،تقریبا تمام طول سال ، می تواند برای خرید یک زمان مناسب باشد.

  در اینجا چند راهنمایی مفید است که قطعا به شما کمک خواهد کرد-

  اگرعجله دارید . اگر شما بسیار مشتاق خرید یک خانه درکمر Kemer هستید ، شما ممکن است در یک موقعیت سرمایه گذاری کنید که برای شما ضرر و زیان داشته باشد . بدون شک ویلاهای ارزان در کمرKemer، وجود دارند اما باید توجه کرد که نرخ املاک در تمام طول سال ثابت نیستند . صبور باشید و منتظر زمان مناسب.

  یک عامل مهم دیگر ، استفاده از متوسط نرخ بازار املاک درکمر Kemer در طول دوره های زمانی مختلف سال است . در واقع، به دنبال روند 5-7 سال گذشته،  میتوان یک پیش بینی معتبر کرد .

  یافتن محل مناسب. با توجه باینکه اکثر ویلاهای فروشی کمرKemer عمدتا در مناطق خارج از شهر قرار گرفته اند، جمع آوری تمام اطلاعات مهم در مورد این منطقه بسیار اهمیت دارد .

  این واقعیت مهم است که هر چقدر هم روابط شما با عامل املاک خود نزدیک باشد ، همیشه مسئله مهم مقدار اعتبار پرداختی شما برای خرید ملک است . ملک درکمر Kemer مقرون به صرفه است، اما دانستن ارزش واقعی آن بسیار ضروری است.

  کسانی که خرید خانه درکمر Kemer  را با هدف نگه داشتن آن به عنوان یک سرمایه گذاری دارند . در روزهای پر رونق بازار  ، ممکن است به نظرشان برسد که این نرخ در حال رفتن به بالاتر در هر زمانست ،  در حالی که مشغول خیال بافی در مورد روند  افزایش قیمت درکمر Kemer هستند ، ممکن است بصورت ناگهانی  ، شاهد سقوط قیمتها باشند . که اگر این اتفاق بیافتد، پشیمانی از خرید یک ملک در این شهر،  یک گسل واقعی در افکارشان خواهد بود . بنابراین،  با تعیین اهداف، و دقت و حوصله و بهره گیری از مشاورین املاک اشنا بروند قیمتها ، نتیجه عالی کسب خواهد شد .

   

 • 62.000

  فروش آپارتمان از مجموعه مسکونی واقع در کمر

  آپارتمان 1 خوابه  فروشی از یک مجتمع محصور و هوشمند، این ملک شگفت انگیز دارای 3 بالکن است بنابراین می توان دید های جذابی از همه جوانب داشت.  آشپزخانه بزرگ طرح اوپن و اتاق نشیمن، حمام و اتاق ..

  62 مترمربع یکخوابه - دو خوابه آپارتمان کمر
 • 127.000

  مجموعه های جدید منحصر بفرد در کمر

  مجموعه های جدید منحصر به فرد شامل 10 ویلا در کمر (Kemer) ، که با استاندارد بالا ساخته شده است و واقع در یک منطقه مسکونی درجه یک . امکانات مجموعه  ویلائی مثل استخر عمومی ، فضای پارکینگ ، زمین تنیس ..

  122مترمربع دو خوابه ویلا کمر
 • 125.000

  فروش آپارتمان در منطقه آرام کمر

   این آپارتمان 2 اتاق خوابه لذت بخش  تنها در300 متری سواحل زیبا  کمر واقع شده است. آپارتمان با  کالاهای سفید و یک طرح آشپزخانه سفارشی ساخته شده است  با پلان باز به اتاق نشیمن.2 اتاق خ..

  81مترمربع دو خوابه آپارتمان کمر
 • 140.000

  فروش ویلای دوست داشتنی در کمر

  این ویلای 3 اتاق خوابه نیمه مستقل در محیطی زرق و برق دار در قلب کمر ، احاطه شده توسط جنگل های کاج و باغ های پرتقال . ساختمان این ملک به  بیش از 2 طبقه . اتاق خواب ارائه محل مناسب برای استراحت و ت..

  120مترمربع سه خوابه ویلا کمر
 • 82.650

  آپارتمان کمر: نماد جذابیت و شخصیت

  آپارتمان درکمر با شخصیت و جذابیت . با زیربنای بیش از  75  مربع متر. این آپارتمان کمر در سال 2007 ساخته شد و برای فروش مجدد می باشد. این آپارتمان  در همکف واقع است و همراه با استخر و باغ. این آ..

  75مترمربع دو خوابه آپارتمان کمر
 • 60.900

  3طبقه ویلا یبزای فروش در کمر الانیا

   ویلا 3 طبقه برای فروش درکمر الانیا . 10 کیلومتر از دریا و 10 کیلومتر از مرکز اسکی فاصله دارد.،  در اینجا تعداد زیادی از مغازه ها، کافه ها و رستوران ها وجود دارد. مزایای ویلا  بالکن و ..

  150مترمربع چهار خوابه ویلا کمر
 • 138.000

  فروش آپارتمان پنت هاوس در کمر

  این آپارتمان دوبلکس و 2 اتاق خوابه  درکمر (Kemer)  ، منطقه ای شناخته شده با زیبایی های طبیعی و آرامش ، واقع شده است. عرضه شده به طور کامل مبله از جمله کالاهای سفید و آماده به حرکت برای سکونت . 2 ات..

  115مترمربع دو خوابه آپارتمان کمر
 • 217.000

  فروش ویلای سه خوابه نیمه جدا در کمر

  این ویلای 3 اتاق خوابه خارج شهری نیمه مجز درکمر (Kemer) ،که شناخته شده با زیبایی های طبیعی است ، واقع شده است. در سه طبقه،دارای دو بالکن و دو تراس، با دید کوه های توروس با شکوه. اتاق های بسیار بزرگ ..

  220مترمربع سه خوابه ویلا کمر