املاک کاس -املاک کالکان-املاک کاس کالکان

  کاس، درست مثل سه حرف نام وکلمه آن، یک شهر بسیار کوچک در ترکیه است. با جمعیت فقط 7000 نفر (بر اساس سرشماری سال 2012، ترکیه)، این منطقه کوچک مورد علاقه بسیاری از مردم است. به این دلیل ، در طول سالهای اخیر، مردم اقدام به مطالعه و جمع آوری اطلاعات در مورد این شهر کرده اند.عمده اعتبار  در اینجا به دو بخش - گردشگری و املاک و مستغلات در کاس سرازیر میگردد . قیمت املاک منطقه نسبت به سایر شهرستانهای ترکیه ، پائین است وبرای اقامت می توان املاک خوب و مقرون به صرفه در کاس خرید.

  برای دوستداران ماجراجویی، این محل بیشتر جالب توجه است . این مکان دارای امکانات برجسته از جمله ماهیگیری، غواصی زیر آب ، قایق رانی ، و خیلی بیشتر میباشد و بنابراین، بسیاری از توریست های جوان و پرشور از هر نقطه تعطیلاتی دیگر ، بیشتر اینجا را ترجیح میدهند و از این رو علاقمندان به املاک در کاس اضافه شده اند. با توجه به همین دلیل، آنها مایل به بازدید دوباره و دوباره از این محل میباشند . در این مورد ، املاک  کاس ثابت کرده اند که واقعا مفید هستند و شما را از زحمت اجاره هتل و یا مهمان خانه آزاد مینمایند .

  یکی دیگر از نوآوری های جالب ساخته شده توسط املاک و مستغلات در کاس انجام پروژه ویلاهای ساحلی در کاس است. مانند بسیاری ازشهرهای جهان، کاس دسترسی به خانه های مسکونی زیبا  را برای دوستداران خود مقدور کرده است . ترکیه با زیبایی های طبیعی پر شده است، در حالی که کاس فقط یک نگاه اجمالی از آن است. املاک در کاس با قیمت های مقرون به صرفه در دسترس هستند و این گوی و میدان در اختیار شما قرار دارد .

  اگر شما تمایل به سکونت در یک شهر جدید، و یا یک کشور جدید ندارید ،  هنوز هم می توانید  از نظر یک سرمایه گذاری در ،ملک بامنظره دریا ویلا در کاس ،که زیادمورد تقاضا هستند، به مسئله توجه فرمائید . هم می توانید خودتان استفاه وهم اجازه دهید در سایر مواقع به اجاره واگذار گردد . اگر تمایل به کسب درآمد بیشتر ، مثل خرید یک ویلای بزرگ، و تبدیل آن به یک هتل را دارید ، ما با آغوش باز به شما خوش آمد میگوئیم . با افزایش هر ساله تعداد گردشگران در اینجا ، هزینه های اولیه هیچگاه بی جواب نخواهند ماند . ملک در کاس در این موقعیت زمانی با نرخ بسیار مقرون به صرفه در دسترس میباشد، لیکن با توجه به میزان عرضه و میزان تقاضا  در بازار، انتظار می رود در آینده ای نزدیک قیمتها بسیار بالاتر بروند .

  رشد میزان فروش ، بدلیل صدور بیانیه املاک و مستغلات "بدون خطر، بدون بازگشت"، در کاس و جاهای دیگر ، از طرف دولت ترکیه بوده و باعث حضور تعداد زیادی از مردم با هدف خرید املاک در اینجا شده است. و اگر شما هنوز هم می خواهید با ضریب اطمینان بالا سرمایه گذاری کنید ، می توانید از ویلاهای کنار دریا در کاس که تضمین شده قادر به ارائه سود در بازار آتی هستند سرمایه گذاری کنید  . از آنجا که، این ویلاها به قدمت املاک دیگر در این شهر نیستند، تقاضا برای این خانه های ساحلی در کاس برای یک مدت زمان طولانی تر در بازار رشد می کند، و در نتیجه قیمت های خود ، با سود سرمایه گذاری مناسب نسبت به زمان ،برای شما میتوانند باشند.

 • 67.100

  مجتمع مسکونی نوساز در مرکز کالکان

  مجموعه مسکونی نوساز در مرکز کالکان، تنها 5 آپارتمان در این مجتمع و در اندازه های مختلف وجود دارد. تمام واحدها با طرح بازاتاق نشیمن دارای دتکتور آتش سوزی و درب  بسیار بزرگ منجر به بالکن هس..

  80مترمربع دو خوابه آپارتمان کاس/کالکان
 • 67.100

  فروش آپارتمان با منظره زیبا در کیسلا

  آیا می خواهید هر روز که از خواب بیدار میشوید به تصویرواقعی کارت پستال نگاه کنید ؟ در واحدهای واقع در این مجموعه امکانپذیراست ! ما درخواست میکنیم  در این آپارتمان 2  خوابه با دید خیره کنند..

  70مترمربع دو خوابه آپارتمان کاس/کالکان
 • 97.600

  فروش آپارتمان دوخوابه در مرکز کالکان با دید دریا

   فروش آپارتمان دوخوابه در مرکز کالکان (Kalkan centre) که از منظره دریای زرق و برق دار برخوردار است و به طور کامل تهویه مطبوع درتمامی اتاقها است. این واحدها به طور کامل با مبلمان با کیفیت بالا ارائ..

  80مترمربع دو خوابه آپارتمان کاس/کالکان
 • 82.350

  فروش فوق العاده آپارتمان با نمایش خیره کننده در خلیج کالامار

  منطقه آرام و جذاب کالامار دارای ساحل شگفت انگیز و بندر، همچنین یک باشگاه ساحلی در منطقه میباشد و یا شما می توانید به مناطق شلوغتر از کالامار و کاس سر بزنید. ما خوشحالیم که شما را با این آپارتم..

  70مترمربع دو خوابه آپارتمان کاس/کالکان
 • 870.000

  فروش ویلای خانوادگی شگفت انگیز در کاس

  ما هیجان زده به شما این ویلای خانوادگی لوکس  فروشی در منطقه جذاب کاس یا کالکان را عرضه میکنیم .واقع در موقعیت بالا این یک ویژگی منحصر به فرد است که از دریا و کوه دید خیره کننده ای داشته  در..

  270مترمربع پنج خوابه ویلا کاس/کالکان
 • 688.000

  فروش ویلای لوکس کنار دریا در کیزیلتاش از کاس کالکان

   فروش  ویلای 6 خوابه بزرگ کناردریا وبا دید افسانه ای بندروخلیج ، واقع در کیزیلتاش (Kiziltas) از کاس کالکان . طبقه همکف با یک راهروی استقبال ،  2 اتاق خواب بزرگ با 2 حمام ، راهروبه اتاق نشیمن، ..

  390مترمربع شش خوابه ویلا کاس/کالکان
 • 225.000

  فروش ویلای 4 خوابه روستائی در کیزیلتاش از کالکان

   فروش ویلای جذاب درکیزیلتاش از کالکان (Kiziltas - Kalkan) . از جمله بسیاری از ویژگی های ویلا میتوان به سنگ طبیعی و کرکره های چوبی اشاره کرد . ویلا دارای 4 اتاق خواب و 4 سرویس وحمام  و یک استخر خصوصی ..

  185مترمربع چهار خوابه ویلا کاس/کالکان
 • 54.900

  فروش آپارتمانهای یکخوابه در کالامار

  واحدهای  جذاب درمجموعه ای با یک استخر بزرگ در منطقه بسیار زیبای کالامار (Kalamar) مجاور جاده اصلی در کالامار (Kalamar)، یک مکان دوست داشتنی با منظره دوست داشتنی از تمامی واحدها .  فرودگاه در فاصله 12..

  65مترمربع یکخوابه آپارتمان کاس/کالکان