املاک فتحیه-مستغلات در فتحیه

  Fethiyeفتحیه منطقه کوچکی در ترکیه است ، و یا ممکن است گاهی اوقات به عنوان یک شهرستان اشاره شود، با مساحت حدود 3000 کیلومترمربع. با جمعیت بسیار کمی که تنها  68000 بومی این منطقه هستند که اساسا در استان مولا در منطقه دریای اژه ترکیه واقع شده است. اگرچه جمعیت آن کم است ،فتحیه Fethiye هنوز هم برای جاذبه های توریستی آن بسیار معروف است. با این حال، با گذشت زمان، بخش املاک و مستغلات فتحیه Fethiye بشکل قابل توجهی بهبود یافته است . اثبات آن تنوع املاک فتحیه Fethiye، و در دسترس بودن آن در تمام طول سال است. فتحیه Fethiye پر از زیبایی های طبیعی و معماریهای باستانی است ، و املاک مدرن و روز درفتحیه Fethiye تبدیل به روند شناخته شده تری با توجه به معماری مدرن آنها است.

  ممکن است شگفت آور  باشد که شهر کوچکی مانندفتحیه Fethiye می تواند از جمله بخش های باشد که تا حد زیادی به اقتصاد کشور کمک مینمایند . جذاب تر این واقعیت که املاک درفتحیه Fethiye مقرون به صرفه و پر از تنوع است. در حال حاضر با سهولت خرید و فروش در املاک ، شما می توانید ویلای خود را درفتحیه Fethiye داشته باشد، و پول سخت به دست آمده خود را عاقلانه مصرف نموده باشید .

  اینجا از نقطه نظر سرمایه گذاری یک گزینه بهتر واقعیست. فروش آپارتمان و خانه های فتحیه Fethiye بهترین فرصت درهمه زمانها است ، و عاقلانه ،حتی اگر آن را دست دوم و یا یک خانه از دست سوم است، شما در هر ملکی سود میبرید . یک ملک قدیمی می شود، که به ارزش بیش از آن را در بازار برسد،  اگر آن را در شرایط خوبی ارائه کنیم . بنابراین، خرید یک خانه یا ویلا مقرون به صرفه درفتحیه Fethiye، تعمیر و نوسازی آن، در صورت نیاز، و اجازه دادن آن کارهائیست که می توانید انجام دهید، شما می توانید در خانه بمانید و مجددا" آنرا در زمان مناسب و دوره پررونق بازار بفروش برسانید .

  با نمایش های آماری شگفت انگیز، که می گویند که از مجموع 68000نفر درفتحیه Fethiye، حدود 7000 نفرشان انگلیسی هستند در واقع نشان میدهدکه انگلیسی ها عاشق این شهر میباشند . کسانی که به طور دائم در اینجا کارها را حل و فصل میکنند برای خرید و یا اجاره دادن ملک شما ، با شما نهایت همکاری را خواهند نمود تاویلای خود را درفتحیهFethiye اجاره دهید یا هر نوع  نیاز خود را رفع  کنید، تا شما از این سرمایه گذاری و یا درآمد اجاره، حداکثر استفاده را ببرید . ویلا های مقرون به صرفه درفتحیه Fethiye ، بر خلاف بسیاری از نقاط جهان موجود هستند . به طور کلی، برای خرید یک ویلا، لازم نیست شما مقدار زیادی پول هزینه کنید. شهرفتحیه Fethiye باتمام اسطوره هایش به شما ویلاها مقرون به صرفه درفتحیه Fethiye ارائه مینماید . با این حال، قیمت ها ممکن است در هر روند نوسان بازار باشد ، بنابراین شما باید قادر به تشخیص بین زمان مناسب و زمان اشتباه باشید . یک خریدار هوشمند کسی است که دقیقا می داند که برای خرید یک خانه درفتحیه Fethiye در چه هنگامی اقدام نماید .

 • 89.500

  فروش آپارتمان جذاب دوبلکس در جالیس از بدروم

   فروش آپارتمان دوبلکس جذاب فقط در فاصله 5 دقیقه پیاده روی از دریا درجالیس از فتحیه (Calis، Fethiye) .  ملک به طور خلاصه از یک راهرو با دو اتاق خواب دو قلو و یک حمام خانواده با وسایل با کیفیت بال..

  110مترمربع سه خوابه آپارتمان فتحیه
 • 83.000

  فروش ویلای سه خوابه در فتحیه

  ویلای زرق و برق دار  فروشی با یک قیمت فوق العاده! ویلا در منطقه فتحیه (Fethiye) واقع شده است و شامل 3 اتاق خواب، 3 حمام و اتاق نشیمن با آشپزخانه باز. 6 ویلا وجود دارد و این مجموعه  در زمینی به مساحت 1..

  123مترمربع سه خوابه ویلا فتحیه
 • 89.000

  فروش ویلا در منطقه زیبای جالیس در فتحیه

  ویلای جذاب  فروشی در منطقه زیبای جالیس در فتحیه (Calis Fethiye) . این خانه 4 اتاق خوابه شامل یک راهروی ورودی به  طرح بازاتاق نشیمن و منطقه ناهارخوری و آشپزخانه مجهز می باشد درب پاسیو که  به ..

  190m2مترمربع چهار خوابه ویلا فتحیه
 • 120.000

  فروش آپارتمان دوبلکس در کاراگوزلر از فتحیه

  مجموعه مسکونی واقع در یک منطقه دوست داشتنی سبز وبا منظره دریا . آپارتمان دوبلکس دارای 2 اتاق خواب، 2 حمام ، اتاق نشیمن و آشپزخانه kichen، جلوی آپارتمان بادید  زیبای دریا و پشت آن با دید زیباتری ..

  130مترمربع دو خوابه آپارتمان فتحیه
 • 1.250.000

  فروش ویلای بزرگ با منظره دریا در فتحیه

   فروش ویلای استثنایی 6 خوابه واقع درفتحیه (Fethiye). شما با دید شگفت انگیز در این ویلای منحصر به فرد احاطه میشوید ، منظره دریا ، جنگل و دید کوههای اطراف وجود دارد. در داخل این ملک بزرگ یک راهروی و..

  378مترمربع شش خوابه ویلا فتحیه
 • 490.000

  فروش ویلای بزرگ با استخر خصوصی در فتحیه

  ویلای خیره کننده  فروشی در فتحیه Fethiye! این ویلای بزرگ با زیربنای 380m2  گسترده شده است بیش از 3 طبقه با مقدار زیادی فضا وجود دارد. شامل 4 اتاق خواب bedroms که در تمامی آنها حمام EN وجود دارد، در طبق..

  380مترمربع چهار خوابه ویلا فتحیه
 • 109.000

  فروش آپارتمان بزرگ ومدرن در فتحیه

   فروش  آپارتمان دوبلکس 4 خوابه ، پرنور، با روح و جادار در شهر ساحلی فتحیه (Fethiye). همه محصولات سفید آشپزخانه واتاقها و مبلمان کامل در روی واحد است. این آپارتمان 200 مترمربع زیربنا و تراس با..

  200مترمربع چهار خوابه آپارتمان فتحیه
 • 77.000

  فروش آپارتمان دوخوابه نزدیک دریا در جالیس ، فتحیه

   فروش آپارتمان دوخوابه در مجموعه منحصر به فرد واقع در جالیس Calis از فتحیه که به فاصله تنها 600 متر از ساحل واقع شده است . آپارتمانها با سلیقه وبا استاندارد بالا تزئین شده اند . در داخل هر یک از و..

  70m2مترمربع دو خوابه آپارتمان فتحیه