املاک در سیده-آپارتمان و متغلات در در سیده

  سیده منطقه کوچکی واقع در ساحل دریای مدیترانه و در جنوب ترکیه است . در اینجا معماریهای کهن وجود دارند چرا که ، یک شهر باستانی یونانی بوده است . امروزه ، املاک سیده یک کلاس مخصوص به خود دارند . سیده مدرن و بروز بیشتر از یک تفریحگاه ساحلی است، و هویت خود را دارد . در بخش گردشگری ، همچنین در بخش املاک و مستغلات جنبه های مدرن و بروز سیده شناخته شده است . خرید ملک در سیده مقرون به صرفه بوده ، و در نتیجه از طرف بسیاری از سرمایه گذاران و خریداران ترجیح داده میشود .

  آثار باستانی و باستان شناسی در سیده همیشه معروف بوده ،و از دیگر عناصر جذاب مانند زیباییهای طبیعی سیده میتوان نام برد . برای چند دهه، مردم می خواستند که محل اقامتشان در سیده را ، مثل زندگی در میان جوهره طبیعت بسازند . و خبر خوب این که رویای داشتن یک ملک در سیده به علت توسعه سریع املاک و مستغلات در اینجا عملی شده است. در حال حاضر، می توان در یک شهر زیبا مانند سیده اقامت دائمی داشت .

  با اینکه سیده یک شهر کوچک است، اما گردشگری و املاک و مستغلات در طول سالهای اخیر  به گونه ای رشد کرده ،که آنجا را به یکی از شهرهای در حال رشد و بزرگ ادوار آینده تبدیل کرده است . املاک در سیده شامل تمام انواع ساختمانها ، با شروع از یک آپارتمان معمولی تا ویلاهای بزرگ و قصرها میباشند . آپارتمان ارزان و مقرون به صرفه فروشی در سیده در بخش عمده ای از سال موجود است. با این حال ، قیمت همان آپارتمان می تواند با توجه به روند بازار در نوسان باشد.

  اقامت در سیده یک علامت سوال بزرگ برای کسانی که بومی نمی باشند است که آیا ارزش آنهمه دردسر و مهاجرت به یک شهر کاملا جدید، و ترک خانه خود را دارد ؟ این یک تصمیم دشوار برای بسیاری است. اما کسانی که به این شهر سفر کرده اند ، ارزش اینجا را دانسته و این زحمات را به جان میخرند . بسیاری از افرادی که در ابتدا به عنوان گردشگر وارد اینجا میشوند ، بسادگی محل اقامت راحتی در سیده برای خود پیدا میکنند .

  ایا تنها املاک موجود در سیده آپارتمان با اندازه متوسط​​ است ؟ سیده به شما خانه رویاهایتان را، درهر اندازه که می خواهید ارائه می دهد . ویلا بامنظره دریا و آپارتمان های با امکانات بیشتر درسیده ترجیح داده میشوند . این شهر به شما فرصت هایی را برای انتخاب خانه رویایی خودتان از یک آپارتمان معمولی ، تا ویلا درسیده ارائه می دهد . مسئله شگفت انگیز اینکه با توجه به کوچک بودن شهر ، این ویلاها با یک قیمت نسبتا ارزانتر نسبت به سایر بخشهای ترکیه در دسترس می باشند . شکوفایی بخش املاک و مستغلات سیده ، در حال ظهور است و نرخ سود املاک نسبت به سرمایه گذاری اولیه ، قابل توجه است .

  نکته مهم دیگر شایان ذکر اینکه دولت ترکیه در رونق بخش املاک و مستغلات درسیده سرمایه گذاری کرده است . پروژه های نیمه کاره با اعطای وامهای تشویقی تامین مالی شده به سرمایه گذاران ارائه می گردد، و به این ترتیب سرمایه گذاری در املاک سیده و یا خرید خانه در سیده بسیار راحت است .

 • 150.000

  نسخه محدود آپارتمان ها و خانه های دوبلکس - خانه جدا

  این مجتمع های آپارتمانی سیده جمع و جور کوچک و فقط دو طبقه می باشد . آپارتمانهای طبقه همکف ، با زیربنای 110 متر مربع و با دو اتاق خواب ، دو حمام ، یک اتاق نشیمن وبا آشپزخانه سبک باز  منجر به بالکن م..

  220مترمربع چهار خوابه آپارتمان سیده
 • 128.500

  فروش آپارتمان در سمت آنتالیای سیده

  فروش واحد قابل توجه  در سیده . این بدلیل برخورداری از استاندارد  بالا است. این مجموعه شامل 6 آپارتمان معمولی (2 اتاق خواب، 2 حمام) و 18  آپارتمان دوبلکس  (3 اتاق خواب، 2 حمام) میباشد . تمام ..

  110مترمربع دو خوابه آپارتمان سیده
 • 134.000

  فروش آپارتمان در سیده ، برگی از تاریخ مدرنیسم

    این مجتمع مسکونی شامل  72 واحد آپارتمانی است . شامل آپارتمانهای دوخوابه و سه خوابه های پنت هاوس دوبلکس رو به جنوب، شرق یا غرب میباشد . این سایت دارای یک معبد باستانی تا..

  156 - 221مترمربع دو خوابه - سه خوابه آپارتمان سیده
 • 95.000

  مجتمع جدید مسکونی با واحدهای دوخوابه در سیده

  نهایت کلاس نام داده شده به این آپارتمان برای فروش در سیده است. فقط دو نوع واحد آپارتمانی وجود دارد: 105 متر مربعی دوخوابه و آپارتمان دارای  باغ طبقه میباشد و 200 متر مربعی  دوبلکس  وسه خوا..

  105 مترمربع دو خوابه آپارتمان سیده
 • 104.000

  فروش آپارتمان نوساز در بخش مرکزی سیده ، یک انتخاب خوب برای خرید

  60 آپارتمان کاملأ نوساز و مبله در سیده و در بخش مرکزی این شهر . شامل واحدهای یک تا سه خوابه متناسب با محل . فضاهای داخلی و عمومی با طراحی بسیار عالی و ساخته شده با مواد با کیفیت  برای ساخت و ..

  70 - 207مترمربع یکخوابه - سه خوابه آپارتمان سیده
 • 130.500

  آپارتمان مدرن در سیده - ترکیه

  مجموعه ای جدید از واحدهای مسکونی در محدوده های مختلف در ترکیه .از 2 و 3 خوابه، پنت هاوس دوبلکس و 4 خوابه ویلای نیمه مستقل موجود است ساخت و ساز این ساختمان آغاز شده است و انتظار می رود در اواسط سال آ..

  118 - 200مترمربع دو خوابه - چهار خوابه آپارتمان سیده
 • 132.000

  فروش آپارتمان لوکس در سیده ، بزرگ وجادار

  بزرگ کلمه ای که به ذهن میرسد وقتیکه به این 44 آپارتمان در سیده نگاه میکنید .  آپارتمانهای یکخوابه ، دوخوابه ، وسه خوابه در این مجموعه مسکونی بمعرض فروش گذاشته شده اند .  فضای داخلی این آپارتم..

  100مترمربع دو خوابه آپارتمان سیده
 • 308.000

  فروش ویلا در سیده ، با باغ و استخرخصوصی

  مالک این ویلا در سیده  آن را برای فروش قرار داده است. این ویلا 6 اتاق خواب  و یک سالن بزرگ ، و480  مترمربع زیربنا دارد . سالن طویل نشیمن با تجهیزات کامل است که کاملا شاهانه اند همراه با ف..

  480مترمربع پنج خوابه ویلا سیده