املاک در سیده-آپارتمان و متغلات در در سیده

  سیده منطقه کوچکی واقع در ساحل دریای مدیترانه و در جنوب ترکیه است . در اینجا معماریهای کهن وجود دارند چرا که ، یک شهر باستانی یونانی بوده است . امروزه ، املاک سیده یک کلاس مخصوص به خود دارند . سیده مدرن و بروز بیشتر از یک تفریحگاه ساحلی است، و هویت خود را دارد . در بخش گردشگری ، همچنین در بخش املاک و مستغلات جنبه های مدرن و بروز سیده شناخته شده است . خرید ملک در سیده مقرون به صرفه بوده ، و در نتیجه از طرف بسیاری از سرمایه گذاران و خریداران ترجیح داده میشود .

  آثار باستانی و باستان شناسی در سیده همیشه معروف بوده ،و از دیگر عناصر جذاب مانند زیباییهای طبیعی سیده میتوان نام برد . برای چند دهه، مردم می خواستند که محل اقامتشان در سیده را ، مثل زندگی در میان جوهره طبیعت بسازند . و خبر خوب این که رویای داشتن یک ملک در سیده به علت توسعه سریع املاک و مستغلات در اینجا عملی شده است. در حال حاضر، می توان در یک شهر زیبا مانند سیده اقامت دائمی داشت .

  با اینکه سیده یک شهر کوچک است، اما گردشگری و املاک و مستغلات در طول سالهای اخیر  به گونه ای رشد کرده ،که آنجا را به یکی از شهرهای در حال رشد و بزرگ ادوار آینده تبدیل کرده است . املاک در سیده شامل تمام انواع ساختمانها ، با شروع از یک آپارتمان معمولی تا ویلاهای بزرگ و قصرها میباشند . آپارتمان ارزان و مقرون به صرفه فروشی در سیده در بخش عمده ای از سال موجود است. با این حال ، قیمت همان آپارتمان می تواند با توجه به روند بازار در نوسان باشد.

  اقامت در سیده یک علامت سوال بزرگ برای کسانی که بومی نمی باشند است که آیا ارزش آنهمه دردسر و مهاجرت به یک شهر کاملا جدید، و ترک خانه خود را دارد ؟ این یک تصمیم دشوار برای بسیاری است. اما کسانی که به این شهر سفر کرده اند ، ارزش اینجا را دانسته و این زحمات را به جان میخرند . بسیاری از افرادی که در ابتدا به عنوان گردشگر وارد اینجا میشوند ، بسادگی محل اقامت راحتی در سیده برای خود پیدا میکنند .

  ایا تنها املاک موجود در سیده آپارتمان با اندازه متوسط​​ است ؟ سیده به شما خانه رویاهایتان را، درهر اندازه که می خواهید ارائه می دهد . ویلا بامنظره دریا و آپارتمان های با امکانات بیشتر درسیده ترجیح داده میشوند . این شهر به شما فرصت هایی را برای انتخاب خانه رویایی خودتان از یک آپارتمان معمولی ، تا ویلا درسیده ارائه می دهد . مسئله شگفت انگیز اینکه با توجه به کوچک بودن شهر ، این ویلاها با یک قیمت نسبتا ارزانتر نسبت به سایر بخشهای ترکیه در دسترس می باشند . شکوفایی بخش املاک و مستغلات سیده ، در حال ظهور است و نرخ سود املاک نسبت به سرمایه گذاری اولیه ، قابل توجه است .

  نکته مهم دیگر شایان ذکر اینکه دولت ترکیه در رونق بخش املاک و مستغلات درسیده سرمایه گذاری کرده است . پروژه های نیمه کاره با اعطای وامهای تشویقی تامین مالی شده به سرمایه گذاران ارائه می گردد، و به این ترتیب سرمایه گذاری در املاک سیده و یا خرید خانه در سیده بسیار راحت است .

 • 140.000

  فروش آپارتمان لوکس در سیده ، نزدیک به دریا

   زندگی در یک فضای روستائی با منظره های طبیعی بسیار زیبا و در عین حال نزدیک تجمل و رفاه ومراکز سرگرمی در سواحل ، نمایشگاههای  مواد غذایی و دوره های گلف را تجربه کنید ، منحصرا" در..

  156مترمربع سه خوابه آپارتمان سیده
 • 134.000

  فروش آپارتمان در سیده ، برگی از تاریخ مدرنیسم

    این مجتمع مسکونی شامل  72 واحد آپارتمانی است . شامل آپارتمانهای دوخوابه و سه خوابه های پنت هاوس دوبلکس رو به جنوب، شرق یا غرب میباشد . این سایت دارای یک معبد باستانی تا..

  156 - 221مترمربع دو خوابه - سه خوابه آپارتمان سیده
 • 69.000

  فروش آپارتمان دوخوابه در سیده

  دوست داشتنی، مالکیت بزرگ در یک محل آرام در داخل بخش، آنتالیا. این آپارتمان برای اقامت دائمی ایده آل است با توجه به آب و هوای زمستان معتدل و یا  می توان در تعطیلات تابستانی  استفاده نمو..

  103 مترمربع دو خوابه آپارتمان سیده
 • 139.000

  فروش آپارتمان نوساز در سیده ، زندگی در آرامش طبیعت

  زیبایی بینظیر در آپارتمانهای فرشی واقع در دره ای زیبا با بلندیهای سرسبز اطرف .  دید پانوراما از طبیعت . از این رو نام این مجتمع مسکونی "دره" میباشد .  طراحی و اجرا شده توسط  بر..

  100 - 116مترمربع دو خوابه - سه خوابه آپارتمان سیده
 • 135.000

  مجتمع مسکونی با امکانات هتل 5 ستاره در سیده

  مجتمع مسکونی درسیده با امکانات هتل 5 ستاره از جمله یک استخر بزرگ دررو باز، استخر سرپوشیده، سالن ورزشی، اینترنت وای فای، محوطه بازی کودکان و نگهبانی 24/7 ساعته . این آپارتمان ها به سرعت با توجه به ا..

  130 - 172 مترمربع سه خوابه - چهار خوابه آپارتمان سیده
 • 128.000

  فروش آپارتمان لوکس چهارخوابه در سیده

  آپارتمان لوکس با 5 اتاق در سیده (مالک سوئدی)،  زیربنای این آپارتمان لوکس در حدود 140 مترمربع در دو سطح و دارای یک  طبقه  با چهار اتاق خوا، دو(سرویس بهداشتی و حمام) ، ودرطبقه دیگر اتاق نشیمن ب..

  140مترمربع چهار خوابه آپارتمان سیده
 • 214.000

  فروش آپارتمان لوکس در سیده ، با استخر طویل رد شده از مقابل بلوکهای مجموعه

   این آپارتمانهای واقعدر سیده از مجموعه مسکونی با استخر  بسیار بزرگ طویل  از مقابل تمامی بلوک های آپارتمانی رد میشود ودر نتیجه،  هربلوک آپارتمانی دارای  استخر، ودید استخر از  پنج..

  160مترمربع سه خوابه آپارتمان سیده
 • 188.000

  فروش ویلای نوساز و مبله در سیده

   فرصتی برای داشتن یک ویلا در سیده و نزدیک ساحل با قیمت یک آپارتمان . این ویلا در سال 2008 احداث ، ودر وضعیت بسیار عالی است ودارای سه اتاق خواب و 2 حمام وسریس بهداشتی ،  آشپزخانه به سبک اوپن..

  150مترمربع سه خوابه ویلا سیده