املاک در سیده-آپارتمان و متغلات در در سیده

  سیده منطقه کوچکی واقع در ساحل دریای مدیترانه و در جنوب ترکیه است . در اینجا معماریهای کهن وجود دارند چرا که ، یک شهر باستانی یونانی بوده است . امروزه ، املاک سیده یک کلاس مخصوص به خود دارند . سیده مدرن و بروز بیشتر از یک تفریحگاه ساحلی است، و هویت خود را دارد . در بخش گردشگری ، همچنین در بخش املاک و مستغلات جنبه های مدرن و بروز سیده شناخته شده است . خرید ملک در سیده مقرون به صرفه بوده ، و در نتیجه از طرف بسیاری از سرمایه گذاران و خریداران ترجیح داده میشود .

  آثار باستانی و باستان شناسی در سیده همیشه معروف بوده ،و از دیگر عناصر جذاب مانند زیباییهای طبیعی سیده میتوان نام برد . برای چند دهه، مردم می خواستند که محل اقامتشان در سیده را ، مثل زندگی در میان جوهره طبیعت بسازند . و خبر خوب این که رویای داشتن یک ملک در سیده به علت توسعه سریع املاک و مستغلات در اینجا عملی شده است. در حال حاضر، می توان در یک شهر زیبا مانند سیده اقامت دائمی داشت .

  با اینکه سیده یک شهر کوچک است، اما گردشگری و املاک و مستغلات در طول سالهای اخیر  به گونه ای رشد کرده ،که آنجا را به یکی از شهرهای در حال رشد و بزرگ ادوار آینده تبدیل کرده است . املاک در سیده شامل تمام انواع ساختمانها ، با شروع از یک آپارتمان معمولی تا ویلاهای بزرگ و قصرها میباشند . آپارتمان ارزان و مقرون به صرفه فروشی در سیده در بخش عمده ای از سال موجود است. با این حال ، قیمت همان آپارتمان می تواند با توجه به روند بازار در نوسان باشد.

  اقامت در سیده یک علامت سوال بزرگ برای کسانی که بومی نمی باشند است که آیا ارزش آنهمه دردسر و مهاجرت به یک شهر کاملا جدید، و ترک خانه خود را دارد ؟ این یک تصمیم دشوار برای بسیاری است. اما کسانی که به این شهر سفر کرده اند ، ارزش اینجا را دانسته و این زحمات را به جان میخرند . بسیاری از افرادی که در ابتدا به عنوان گردشگر وارد اینجا میشوند ، بسادگی محل اقامت راحتی در سیده برای خود پیدا میکنند .

  ایا تنها املاک موجود در سیده آپارتمان با اندازه متوسط​​ است ؟ سیده به شما خانه رویاهایتان را، درهر اندازه که می خواهید ارائه می دهد . ویلا بامنظره دریا و آپارتمان های با امکانات بیشتر درسیده ترجیح داده میشوند . این شهر به شما فرصت هایی را برای انتخاب خانه رویایی خودتان از یک آپارتمان معمولی ، تا ویلا درسیده ارائه می دهد . مسئله شگفت انگیز اینکه با توجه به کوچک بودن شهر ، این ویلاها با یک قیمت نسبتا ارزانتر نسبت به سایر بخشهای ترکیه در دسترس می باشند . شکوفایی بخش املاک و مستغلات سیده ، در حال ظهور است و نرخ سود املاک نسبت به سرمایه گذاری اولیه ، قابل توجه است .

  نکته مهم دیگر شایان ذکر اینکه دولت ترکیه در رونق بخش املاک و مستغلات درسیده سرمایه گذاری کرده است . پروژه های نیمه کاره با اعطای وامهای تشویقی تامین مالی شده به سرمایه گذاران ارائه می گردد، و به این ترتیب سرمایه گذاری در املاک سیده و یا خرید خانه در سیده بسیار راحت است .

 • 245.000

  فروش ویلای زیبا وعالی در سیده

  فرصت عالی برای خرید  ویلا فوق العاده   در سیده با  استخر خصوصی . این ویلای کاملا تر و تمیز دارای 3 اتاق خواب و 3 حمام وسرویس بهداشتی و چشمگیربا4 بالکن .  تهویه مطبوع در تمامی اتاقها . مساحت ..

  220 مترمربع سه خوابه ویلا سیده
 • 114.500

  فروش آپارتمان سه خوابه درمیان باغهای زیبا در سیده

  فروش آپارتمان سه خوابه در سیده . این مجموعه در اطراف یک استخر با شکوه واقع است و درمیان باغ های زیبا میباشد.آپارتمان 3 خوابه با 2 حمام و سرویس بهداشتی و 1 اتاق نشیمن با 3 بالکن که شما را پیدا خواه..

  125مترمربع سه خوابه آپارتمان سیده
 • 74.000

  فروش آپارتمان دوخوابه در ماناوگات در نزدیکی سیده

  مجموعه کامل در حومه سیده در فاصله قابل دسترسی با پیاده روی به تمام امکانات محلی و سواحل ماسه ای سیده . فقط با یک پیاده روی کوتاه به ساحل و به بخش های تاریخی سیده میرسید .فرودگاه بین المللی آنتالیا..

  81مترمربع دو خوابه آپارتمان سیده
 • 188.000

  فروش ویلای نوساز و مبله در سیده

   فرصتی برای داشتن یک ویلا در سیده و نزدیک ساحل با قیمت یک آپارتمان . این ویلا در سال 2008 احداث ، ودر وضعیت بسیار عالی است ودارای سه اتاق خواب و 2 حمام وسریس بهداشتی ،  آشپزخانه به سبک اوپن..

  150مترمربع سه خوابه ویلا سیده
 • 189.000

  فروش پنت هاوس لوکس دوبلکس در سیده

    فروشآپارتمان پنت هاوس دوبلکس ، مدرن و سه خوابه ، در منطقه جذاب Kumkoy ، از سیده ، با منظره دریا . آپارتمان بصورت کامل" مبله میباشد . در طبقه اول ، یک اتاق خواب  و دواتاق خواب بعدی د..

  170m2مترمربع سه خوابه آپارتمان سیده
 • 128.500

  فروش آپارتمان در سمت آنتالیای سیده

  فروش واحد قابل توجه  در سیده . این بدلیل برخورداری از استاندارد  بالا است. این مجموعه شامل 6 آپارتمان معمولی (2 اتاق خواب، 2 حمام) و 18  آپارتمان دوبلکس  (3 اتاق خواب، 2 حمام) میباشد . تمام ..

  110مترمربع دو خوابه آپارتمان سیده
 • 135.000

  مجتمع مسکونی با امکانات هتل 5 ستاره در سیده

  مجتمع مسکونی درسیده با امکانات هتل 5 ستاره از جمله یک استخر بزرگ دررو باز، استخر سرپوشیده، سالن ورزشی، اینترنت وای فای، محوطه بازی کودکان و نگهبانی 24/7 ساعته . این آپارتمان ها به سرعت با توجه به ا..

  130 - 172 مترمربع سه خوابه - چهار خوابه آپارتمان سیده
 • 128.000

  فروش آپارتمان لوکس چهارخوابه در سیده

  آپارتمان لوکس با 5 اتاق در سیده (مالک سوئدی)،  زیربنای این آپارتمان لوکس در حدود 140 مترمربع در دو سطح و دارای یک  طبقه  با چهار اتاق خوا، دو(سرویس بهداشتی و حمام) ، ودرطبقه دیگر اتاق نشیمن ب..

  140مترمربع چهار خوابه آپارتمان سیده