فروش املاک در ترکیه ، املاک و آپارتمان و ویلا در ترکیه

  ترکیه، به عنوان دروازه محبوب ورود به اروپا شناخته شده و ترکیب کاملی از فرهنگ باستانی و توسعه شهری  مدرن است. و به این مفهوم شهرباستانی توسعه یافته ومدرن می بالد. در اینجااز معماری نوین وصنایع با شکوه ، تا قهوه ی مخصوص ترکیه وکبابهای سنتی همه چیز را یکجا و زیر یک سقف میتوان یافت . ترکیه  دارای خط ساحلی طولانی بااملاک ترکیه شگفت نگیز و طبیعت پر برکت است ویکی ازپررونقترین بخشهای آن سواحل زیبا و باستانی دریای مدیترانه  میباشد .

   

  افزایش و رونق صنعت گردشگری در ترکیه با توجه به موقعیت استثنائی این کشور و نزدیکی به قاره آسیا، اروپا و آفریقا، باعث تنوع حضور فرهنگها و جوامع گوناگون و تراکم آنها در نقاط پراکنده ای از خط ساحلی مدیترانه شده وشهرهای کوچکی مثل سیده و بلک و کمر نیز مورد پسند گردشگران قرار گرفته اند .

   

  در این منطقه دوستداران ورزشهای آبی  از قبیل قایقرانی قایقهای پاروئی و بادبانی ، شیرجه های عمیق و یا غواصی وسفرهای دریائی بسیار مورد توجه هستند .  غیراز ورزشهای آبی ، برای دوستداران طبیعت بعلت همجواری دریا با رشته کوههای توروس با گیاهان و جانوران زیبا و فراوان کوهنوردی و پیاده روی در جنگل ، غارپیمائیها  و همچنین چتربازی، کوه پیمایی و کمپینگ دیگر فعالیت های موجود اند که در جوار دریا برحتی قابل دسترسی میباشند .

   

  با توجه به تجمع انواع ویژگیها ومحاسن در یکجا درخواست خرید املاک توسط گردشگران ، بشدت در حال رشد است با توجه باینکه قیمت املاک و مستغلات  در این سواحل نسبت به سواحل اروپائی بسیار مناسبتر است .

   

  ویلاهای نزدیک ساحل و آپارتمانهای نزدیک به ساحل جاذبه های اصلی املاک و مستغلات در ترکیه می باشند. داشتن یک ملک در ترکیه یک سرمایه گذاری خوب است چراکه، در حال حاضر، این املاک با قیمت نسبتا پایین در دسترس است.

   

  خرید ویلا و آپارتمان  در بخشهای ساحلی ترکیه یعنی  بازگشت 100٪ سرمایه گذاری طی یک دوره 3 ساله ، با توجه به حضور بیش از سی ویک میلیون توریست بطور متوسط سالیانه ، که عمده آنها در نواحی ساحلی حضور مییابند ، امکان بهره برداری از املاک بصورت اجاره نیز از پتانسیل بسیار بالائی برخوردار است .

   

  طبق پیش بینیهای بعمل آمده ، افزایش جمعیت در ترکیه  با افزایش شدید تقاضای مسکن توسط توریستها ، همزمان و باعث رشد قیمت در املاک و مستغلات در ترکیه  خواهد شد . با مقررات جدید هیچ ملک مسکونی در فاصله 100 متر از دریا، امکانپذیر نخواهد بود واین املاک ساحلی کمیاب است . صنعت کشتی و کشتیرانی با رشد 12٪  سالیانه بسیار جالب توجه است  . به گفته کارشناسان املاک و مستغلات، امکان افزایش قیمت یک آپارتمان 85000 یوروئی تا   250.000 یورو یا بیشتر بسته به محل، هزینه و اندازه ملک وجود دارد.

   

  انتخاب ویلا یا آپارتمانهای تعطیلاتی در ترکیه  با توجه به توسعه و رشد کلی این کشور ، از نظر علمی و عقلی بسیار معقول و منطقی بنظر میرسد .

   

  بسیاری از افراد در ترکیه نسبت به خرید املاک و مستغلات اقدام مینمایند ، زیرا اینجا  ضمن برخورداری از زیبائیهای بینظیر طبیعی و تاریخی ، در حال توسعه و رشد و پیشرفت است و سرمایه گذاری در اینجا از نظر اقتصادی مطمئن میباشد .

 • 350.000

  ویلایی لوکس در کارجیکاک الانیا برای فروش

  اگر برنامه ای برای خرید ویلا در الانیا دارین این شانس را از دست ندهید . ویلایی بزرگ وبسیار زیبا وشیک به ابعا 300 متر میباشد . که دارای 4 خواب و 2 بالکن و تراسی که  در جلو اطاق نشیمن است . یک اطاق اضا..

  300مترمربع چهار خوابه ویلا آلانیا
 • 62.000

  اپارتمان دوبلکس برای فروش در آلانیا

  دو و چهار خوابه های دوبلکس در  اندازه ها به ترتیب 105 و 1872 متر می باشد. این مجموعه در داخل شهر آوسالار اگر شما قصد خرید واپارتمان در الانیا را دارید این بهترین گزینه است ، که دارای  2 و 4 اتاق خو..

  105 - 187مترمربع دو خوابه - چهار خوابه آپارتمان آلانیا
 • 59.000

  پیش فروش آپارتمان مقرون به صرفه در استانبول با امکان تقسیط

  زندگی در شهری مانند استانبول به نظر مثل یک داستان تخیلی است . زیبایی طبیعی اینجا  به همراه تمام امکانات لازم برای سهولت زندگی فراتر از توصیف در کلمات است. به همین دلیل شرکت مجری ساخت و ساز ، آپ..

  43 - 144مترمربع سوئیت - دو خوابه آپارتمان استانبول
 • 67.000

  آپارتمانهای فروشی در آلانیا

  امکاناتی که در داخل و خارج این آپارتمان های فروشی در آلانیا وجود دارند آنها را در رتبه نخست برای توجه قرار میدهند اگر شما برنامه ای برای خرید ملک در ترکیه داشته باشید ،  باید به این پیشنهاد ..

  120مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 69.000

  آپارتمان مبله دوخوابه در آلانیا - انتخاب خوب

  در مجموعه 10 طبقه مسکونی این واحد آپارتمان  در طبقه پنجم واقع  است با زیربنای حدود 120 متر مربع دو اتاق خواب، یک اتاق نشیمن با آشپزخانه نیمه باز، دو حمام و  بالکن  دارد. ایستاده یا نشسته د..

  120مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 104.000

  فروش آپارتمان نوساز در بخش مرکزی سیده ، یک انتخاب خوب برای خرید

  60 آپارتمان کاملأ نوساز و مبله در سیده و در بخش مرکزی این شهر . شامل واحدهای یک تا سه خوابه متناسب با محل . فضاهای داخلی و عمومی با طراحی بسیار عالی و ساخته شده با مواد با کیفیت  برای ساخت و ..

  70 - 207مترمربع یکخوابه - سه خوابه آپارتمان سیده
 • 66.000

  آپارتمان در آلانیا - سرمایه گذاری اینده

  یک بلوک آپارتمان جدید در چهار طبقه در مرکز شهرستان آلانیا است، و انتظار می رود که در اواسط  سال 2016 به اتمام برسد. این زمان مناسب برای سرمایه گذاری در آلانیا است و 16 آپارتمان یک خواب و سه خواب ..

  41 - 110مترمربع یکخوابه - سه خوابه آپارتمان آلانیا
 • 162.000

  فروش آپارتمان پنج ستاره در سیده

  فروش آپارتمان لوکس پنج ستاره درسیده .  این مجموعه مسکونی شامل واحدهای یکخوابه ، دوخوابه وسه خوابه وسه خوابه های دوبلکس میباشد .  این مجموعه لوکس در ،له لیجا (Ilica) ، در سیده واقع است . &..

  205 مترمربع سه خوابه آپارتمان سیده