فروش املاک در ترکیه ، املاک و آپارتمان و ویلا در ترکیه

  ترکیه، به عنوان دروازه محبوب ورود به اروپا شناخته شده و ترکیب کاملی از فرهنگ باستانی و توسعه شهری  مدرن است. و به این مفهوم شهرباستانی توسعه یافته ومدرن می بالد. در اینجااز معماری نوین وصنایع با شکوه ، تا قهوه ی مخصوص ترکیه وکبابهای سنتی همه چیز را یکجا و زیر یک سقف میتوان یافت . ترکیه  دارای خط ساحلی طولانی بااملاک ترکیه شگفت نگیز و طبیعت پر برکت است ویکی ازپررونقترین بخشهای آن سواحل زیبا و باستانی دریای مدیترانه  میباشد .

   

  افزایش و رونق صنعت گردشگری در ترکیه با توجه به موقعیت استثنائی این کشور و نزدیکی به قاره آسیا، اروپا و آفریقا، باعث تنوع حضور فرهنگها و جوامع گوناگون و تراکم آنها در نقاط پراکنده ای از خط ساحلی مدیترانه شده وشهرهای کوچکی مثل سیده و بلک و کمر نیز مورد پسند گردشگران قرار گرفته اند .

   

  در این منطقه دوستداران ورزشهای آبی  از قبیل قایقرانی قایقهای پاروئی و بادبانی ، شیرجه های عمیق و یا غواصی وسفرهای دریائی بسیار مورد توجه هستند .  غیراز ورزشهای آبی ، برای دوستداران طبیعت بعلت همجواری دریا با رشته کوههای توروس با گیاهان و جانوران زیبا و فراوان کوهنوردی و پیاده روی در جنگل ، غارپیمائیها  و همچنین چتربازی، کوه پیمایی و کمپینگ دیگر فعالیت های موجود اند که در جوار دریا برحتی قابل دسترسی میباشند .

   

  با توجه به تجمع انواع ویژگیها ومحاسن در یکجا درخواست خرید املاک توسط گردشگران ، بشدت در حال رشد است با توجه باینکه قیمت املاک و مستغلات  در این سواحل نسبت به سواحل اروپائی بسیار مناسبتر است .

   

  ویلاهای نزدیک ساحل و آپارتمانهای نزدیک به ساحل جاذبه های اصلی املاک و مستغلات در ترکیه می باشند. داشتن یک ملک در ترکیه یک سرمایه گذاری خوب است چراکه، در حال حاضر، این املاک با قیمت نسبتا پایین در دسترس است.

   

  خرید ویلا و آپارتمان  در بخشهای ساحلی ترکیه یعنی  بازگشت 100٪ سرمایه گذاری طی یک دوره 3 ساله ، با توجه به حضور بیش از سی ویک میلیون توریست بطور متوسط سالیانه ، که عمده آنها در نواحی ساحلی حضور مییابند ، امکان بهره برداری از املاک بصورت اجاره نیز از پتانسیل بسیار بالائی برخوردار است .

   

  طبق پیش بینیهای بعمل آمده ، افزایش جمعیت در ترکیه  با افزایش شدید تقاضای مسکن توسط توریستها ، همزمان و باعث رشد قیمت در املاک و مستغلات در ترکیه  خواهد شد . با مقررات جدید هیچ ملک مسکونی در فاصله 100 متر از دریا، امکانپذیر نخواهد بود واین املاک ساحلی کمیاب است . صنعت کشتی و کشتیرانی با رشد 12٪  سالیانه بسیار جالب توجه است  . به گفته کارشناسان املاک و مستغلات، امکان افزایش قیمت یک آپارتمان 85000 یوروئی تا   250.000 یورو یا بیشتر بسته به محل، هزینه و اندازه ملک وجود دارد.

   

  انتخاب ویلا یا آپارتمانهای تعطیلاتی در ترکیه  با توجه به توسعه و رشد کلی این کشور ، از نظر علمی و عقلی بسیار معقول و منطقی بنظر میرسد .

   

  بسیاری از افراد در ترکیه نسبت به خرید املاک و مستغلات اقدام مینمایند ، زیرا اینجا  ضمن برخورداری از زیبائیهای بینظیر طبیعی و تاریخی ، در حال توسعه و رشد و پیشرفت است و سرمایه گذاری در اینجا از نظر اقتصادی مطمئن میباشد .

 • 69.000

  آپارتمان مبله دوخوابه در آلانیا - انتخاب خوب

  در مجموعه 10 طبقه مسکونی این واحد آپارتمان  در طبقه پنجم واقع  است با زیربنای حدود 120 متر مربع دو اتاق خواب، یک اتاق نشیمن با آشپزخانه نیمه باز، دو حمام و  بالکن  دارد. ایستاده یا نشسته د..

  120مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 109.000

  فروش آپارتمانهای لوکس ومدرن در آلانیا

  این مجتمع مسکونی یکی از لوکس ترین ومدرنترین مجتمعهای موجود در آلانیاس اقامت در این آپارتمان ها با توجه به طراحی منحصربفرد آن برای هر کسی جذاب است      این مجموعه در زمینی به مساحت 15000 ..

  70 - 140مترمربع یکخوابه - دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 85.800

  املاک مناسب برای سرمایه گذاریهای بلند مدت

   آپارتمان در منطقه اوبا / آلانیا  برای فروش در دسترس است. اگر شما مشتاق به سرمایه گذاری در آلانیا هستید، اینجا می تواند انتخاب خوبی برای انجام این کارباشد . این آپارتمان در آلانیا با زی..

  165 - 400 مترمربع سه خوابه - پنج خوابه آپارتمان آلانیا
 • 60.500

  آپارتمان بزرگ یکخوابه در آلانیا- سرمایه گذاری برای اینده

  زیربنای 70  مترمربع این آپارتمان پیشنهادی برای فروش در آلانیا ، کستل واقع است. با یک اتاق خواب، یک اتاق نشیمن و یک حمام، آپارتمان تکخوابه در طبقه اول از یک بلوک پنج طبقه  قرار دارد. و فقط با ت..

  70مترمربع یکخوابه آپارتمان آلانیا
 • 67.000

  آپارتمان برای زندگی صلح آمیز در کستل از آلانیا

   عجیب و غریبترین مجتمع  آپارتمانی در آلانیا که در حال حاضر  برای فروش وجود دارد . واقع در منطقه Kestel آلانیا، این پنت هاوس و آپارتمان ها  ایده آل برای کسانی که مایل به اقامت در یک محیط آ..

  62مترمربع یکخوابه آپارتمان آلانیا
 • 169.500

  آپارتمان سه خوابه مدرن و جذاب در استانبول

  آپارتمان های سلطنتی سه خوابه در  برنامه ریزی برای خرید یک آپارتمان در استانبول خب، هیچ چیز بهتر از این پروژه وجود ندارد. شرکت مجری، مقامات محلی، گروه مهندسی عمران اودتو، درست معمار..

  126مترمربع دو خوابه آپارتمان استانبول
 • 135.000

  آپارتمان عالی در محمودلار آلانیا برای تعطیلات

  املاک معروف در محمودلار، آلانیا، توسط بسیاری از مردم در سراسر جهان ترجیح داده میشوند . برای لذت بردن از تعطیلات صلح آمیز و دور از استرس از زندگی شهری شلوغ ، این آپارتمان ها  کاملا مناسب است.آپ..

  110مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 79.000

  خرید خانه در مناطق مشهور استانبول

   خرید یک خانه در استانبول  در گذشته کاملا یک معامله تقریبا محال بود. با این حال، امروز داشتن آپارتمان در استانبول، نه تنها قابل تصور، بلکه عملی است. ما به شما در استانبول، آپارتمان مقرون ..

  65 - 175مترمربع یکخوابه - سه خوابه آپارتمان استانبول