فروش املاک در ترکیه ، املاک و آپارتمان و ویلا در ترکیه

  ترکیه، به عنوان دروازه محبوب ورود به اروپا شناخته شده و ترکیب کاملی از فرهنگ باستانی و توسعه شهری  مدرن است. و به این مفهوم شهرباستانی توسعه یافته ومدرن می بالد. در اینجااز معماری نوین وصنایع با شکوه ، تا قهوه ی مخصوص ترکیه وکبابهای سنتی همه چیز را یکجا و زیر یک سقف میتوان یافت . ترکیه  دارای خط ساحلی طولانی بااملاک ترکیه شگفت نگیز و طبیعت پر برکت است ویکی ازپررونقترین بخشهای آن سواحل زیبا و باستانی دریای مدیترانه  میباشد .

   

  افزایش و رونق صنعت گردشگری در ترکیه با توجه به موقعیت استثنائی این کشور و نزدیکی به قاره آسیا، اروپا و آفریقا، باعث تنوع حضور فرهنگها و جوامع گوناگون و تراکم آنها در نقاط پراکنده ای از خط ساحلی مدیترانه شده وشهرهای کوچکی مثل سیده و بلک و کمر نیز مورد پسند گردشگران قرار گرفته اند .

   

  در این منطقه دوستداران ورزشهای آبی  از قبیل قایقرانی قایقهای پاروئی و بادبانی ، شیرجه های عمیق و یا غواصی وسفرهای دریائی بسیار مورد توجه هستند .  غیراز ورزشهای آبی ، برای دوستداران طبیعت بعلت همجواری دریا با رشته کوههای توروس با گیاهان و جانوران زیبا و فراوان کوهنوردی و پیاده روی در جنگل ، غارپیمائیها  و همچنین چتربازی، کوه پیمایی و کمپینگ دیگر فعالیت های موجود اند که در جوار دریا برحتی قابل دسترسی میباشند .

   

  با توجه به تجمع انواع ویژگیها ومحاسن در یکجا درخواست خرید املاک توسط گردشگران ، بشدت در حال رشد است با توجه باینکه قیمت املاک و مستغلات  در این سواحل نسبت به سواحل اروپائی بسیار مناسبتر است .

   

  ویلاهای نزدیک ساحل و آپارتمانهای نزدیک به ساحل جاذبه های اصلی املاک و مستغلات در ترکیه می باشند. داشتن یک ملک در ترکیه یک سرمایه گذاری خوب است چراکه، در حال حاضر، این املاک با قیمت نسبتا پایین در دسترس است.

   

  خرید ویلا و آپارتمان  در بخشهای ساحلی ترکیه یعنی  بازگشت 100٪ سرمایه گذاری طی یک دوره 3 ساله ، با توجه به حضور بیش از سی ویک میلیون توریست بطور متوسط سالیانه ، که عمده آنها در نواحی ساحلی حضور مییابند ، امکان بهره برداری از املاک بصورت اجاره نیز از پتانسیل بسیار بالائی برخوردار است .

   

  طبق پیش بینیهای بعمل آمده ، افزایش جمعیت در ترکیه  با افزایش شدید تقاضای مسکن توسط توریستها ، همزمان و باعث رشد قیمت در املاک و مستغلات در ترکیه  خواهد شد . با مقررات جدید هیچ ملک مسکونی در فاصله 100 متر از دریا، امکانپذیر نخواهد بود واین املاک ساحلی کمیاب است . صنعت کشتی و کشتیرانی با رشد 12٪  سالیانه بسیار جالب توجه است  . به گفته کارشناسان املاک و مستغلات، امکان افزایش قیمت یک آپارتمان 85000 یوروئی تا   250.000 یورو یا بیشتر بسته به محل، هزینه و اندازه ملک وجود دارد.

   

  انتخاب ویلا یا آپارتمانهای تعطیلاتی در ترکیه  با توجه به توسعه و رشد کلی این کشور ، از نظر علمی و عقلی بسیار معقول و منطقی بنظر میرسد .

   

  بسیاری از افراد در ترکیه نسبت به خرید املاک و مستغلات اقدام مینمایند ، زیرا اینجا  ضمن برخورداری از زیبائیهای بینظیر طبیعی و تاریخی ، در حال توسعه و رشد و پیشرفت است و سرمایه گذاری در اینجا از نظر اقتصادی مطمئن میباشد .

 • 275.000

  فروش آپارتمان با دید دریا در آنتالیا

  فروش آپارتمان با فضای داخلی بسیار بزرگ و جذاب  در آنتالیا. اینآپارتمان درست در کنار دریا وقع میباشد ، طراحی این آپارتمان شیک برای یک زندگی راحت می ​​باشد. این آپارتمان دارای زیربن..

  110مترمربع دو خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 62.000

  فروش آپارتمان نوساز در اسن یورد از بیوک چکمه جه ، استانبول

    فروش آپارتمان درمجتمع های معروف و در شهر شگفت انگیز استانبول! آپارتمان  با اندازه های مختلف موجود را با توجه به  بودجه و بسته به نیاز خود ، از سوئیت  39 مترمربعی  ،  آ..

  65 - 111مترمربع یکخوابه - دو خوابه آپارتمان استانبول
 • 275.000

  فروش ویلاهای زیبا در آلانیا کارگیجاک

  ترکیه یکی از بهترین مقاصدیست که برای گذراندن تعطیلات وجود دارد. در اینجا ویلاهای  فروشی در آلانیا برای افرادی که تمایلبه گذراندن یک تعطیلات رویائی دارند ، وجود دارد. (Kargicak) کاگیجاک در آلانیا ..

  220 - 284مترمربع سه خوابه - چهار خوابه ویلا آلانیا
 • 80.000

  اپارتمان لوکس در الانیا

  اپارتمان در طبقه 4 به متراژ140 متر مربع میباشد . این برج مسکونی 11 طبقه در منطقه محمودلار ساخته شده در سال 2007. این اپارتمان در آلانیا دارای 2 اتاق خواب، 1 حمام با کابین دوش و2 سرویس بهداشتی و 2 بالکن..

  140مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 115.000

  فروش آپارتمان لوکس در استانبول ، در مجتمع گونشلی باغچه لر

  فروش آپارتمان های لوکس کامل دراستانبول ، نزدیک به فرودگاه آتاتورک  ،اتوبان استراتژیک و بزرگراه .جمعا" 263 آپارتمان و 40 مغازه در این مجتمع وجود دارند . و بسیاری از امکانات عموم..

  80 - 380مترمربع دو خوابه - سه خوابه آپارتمان استانبول
 • 110.000

  یک ویلا برای فروش در الانیا

  ویلای رویایی در یک مجتمع مسکونی است که برای فروش در محل کارگیجاک در آلانیا میباشد . این ویلا در آلانیا 180 متر مربع میباشد  ویلا به صورت دوبلکس و دارای 3 حمام  میباشد که اتاق نشیمن و یک آش..

  180مترمربع سه خوابه ویلا آلانیا
 • 109.000

  فروش آپارتمانهای لوکس ومدرن در آلانیا

  این مجتمع مسکونی یکی از لوکس ترین ومدرنترین مجتمعهای موجود در آلانیاس اقامت در این آپارتمان ها با توجه به طراحی منحصربفرد آن برای هر کسی جذاب است      این مجموعه در زمینی به مساحت 15000 ..

  70 - 140مترمربع یکخوابه - دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 209.000

  فروش ویلای نیمه مجزا با دید عالی دریا در کاس

  ویلا نورانی و بزرگ  فروشی در کاس. به طور کامل بازسازی شده و چهار خوابه ویلای نیمه مجزا با منظره دریای فوق العاده از هرطرف و سطح، بنابراین شما می تواند حداکثر لذت از خانه جدید خود را در مقابل نو..

  120مترمربع چهار خوابه ویلا کاس/کالکان