فروش املاک در ترکیه ، املاک و آپارتمان و ویلا در ترکیه

  ترکیه، به عنوان دروازه محبوب ورود به اروپا شناخته شده و ترکیب کاملی از فرهنگ باستانی و توسعه شهری  مدرن است. و به این مفهوم شهرباستانی توسعه یافته ومدرن می بالد. در اینجااز معماری نوین وصنایع با شکوه ، تا قهوه ی مخصوص ترکیه وکبابهای سنتی همه چیز را یکجا و زیر یک سقف میتوان یافت . ترکیه  دارای خط ساحلی طولانی بااملاک ترکیه شگفت نگیز و طبیعت پر برکت است ویکی ازپررونقترین بخشهای آن سواحل زیبا و باستانی دریای مدیترانه  میباشد .

   

  افزایش و رونق صنعت گردشگری در ترکیه با توجه به موقعیت استثنائی این کشور و نزدیکی به قاره آسیا، اروپا و آفریقا، باعث تنوع حضور فرهنگها و جوامع گوناگون و تراکم آنها در نقاط پراکنده ای از خط ساحلی مدیترانه شده وشهرهای کوچکی مثل سیده و بلک و کمر نیز مورد پسند گردشگران قرار گرفته اند .

   

  در این منطقه دوستداران ورزشهای آبی  از قبیل قایقرانی قایقهای پاروئی و بادبانی ، شیرجه های عمیق و یا غواصی وسفرهای دریائی بسیار مورد توجه هستند .  غیراز ورزشهای آبی ، برای دوستداران طبیعت بعلت همجواری دریا با رشته کوههای توروس با گیاهان و جانوران زیبا و فراوان کوهنوردی و پیاده روی در جنگل ، غارپیمائیها  و همچنین چتربازی، کوه پیمایی و کمپینگ دیگر فعالیت های موجود اند که در جوار دریا برحتی قابل دسترسی میباشند .

   

  با توجه به تجمع انواع ویژگیها ومحاسن در یکجا درخواست خرید املاک توسط گردشگران ، بشدت در حال رشد است با توجه باینکه قیمت املاک و مستغلات  در این سواحل نسبت به سواحل اروپائی بسیار مناسبتر است .

   

  ویلاهای نزدیک ساحل و آپارتمانهای نزدیک به ساحل جاذبه های اصلی املاک و مستغلات در ترکیه می باشند. داشتن یک ملک در ترکیه یک سرمایه گذاری خوب است چراکه، در حال حاضر، این املاک با قیمت نسبتا پایین در دسترس است.

   

  خرید ویلا و آپارتمان  در بخشهای ساحلی ترکیه یعنی  بازگشت 100٪ سرمایه گذاری طی یک دوره 3 ساله ، با توجه به حضور بیش از سی ویک میلیون توریست بطور متوسط سالیانه ، که عمده آنها در نواحی ساحلی حضور مییابند ، امکان بهره برداری از املاک بصورت اجاره نیز از پتانسیل بسیار بالائی برخوردار است .

   

  طبق پیش بینیهای بعمل آمده ، افزایش جمعیت در ترکیه  با افزایش شدید تقاضای مسکن توسط توریستها ، همزمان و باعث رشد قیمت در املاک و مستغلات در ترکیه  خواهد شد . با مقررات جدید هیچ ملک مسکونی در فاصله 100 متر از دریا، امکانپذیر نخواهد بود واین املاک ساحلی کمیاب است . صنعت کشتی و کشتیرانی با رشد 12٪  سالیانه بسیار جالب توجه است  . به گفته کارشناسان املاک و مستغلات، امکان افزایش قیمت یک آپارتمان 85000 یوروئی تا   250.000 یورو یا بیشتر بسته به محل، هزینه و اندازه ملک وجود دارد.

   

  انتخاب ویلا یا آپارتمانهای تعطیلاتی در ترکیه  با توجه به توسعه و رشد کلی این کشور ، از نظر علمی و عقلی بسیار معقول و منطقی بنظر میرسد .

   

  بسیاری از افراد در ترکیه نسبت به خرید املاک و مستغلات اقدام مینمایند ، زیرا اینجا  ضمن برخورداری از زیبائیهای بینظیر طبیعی و تاریخی ، در حال توسعه و رشد و پیشرفت است و سرمایه گذاری در اینجا از نظر اقتصادی مطمئن میباشد .

 • 69.000

  فروش آپارتمان دوخوابه در سیده

  دوست داشتنی، مالکیت بزرگ در یک محل آرام در داخل بخش، آنتالیا. این آپارتمان برای اقامت دائمی ایده آل است با توجه به آب و هوای زمستان معتدل و یا  می توان در تعطیلات تابستانی  استفاده نمو..

  103 مترمربع دو خوابه آپارتمان سیده
 • 60.000

  ارائه آپارتمان لوکس 3 طبقه در آلانیا

  فقط در فاصله 200 متری از آبهای با شکوه دریای مدیترانه ، شما می توانید یک آپارتمان در آلانیا خریداری نمائید . این آپارتمان در طبقه سوم در ساختمان نه طبقه با 120 متر مربع زیربنا و دوخوابه میباشد . د..

  120مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 95.000

  فرصت های سرمایه گذاری در شهرک محمودلار از آلانیا

  آیا شما به دنبال فرصت های سرمایه گذاری میباشید؟ آیا شما می خواهید در آپارتمان های مقرون به صرفه اما لوکس سرمایه گذاری نمائید؟ در حال حاضر شما می توانید قطعا" نسبت به صحت این تبلیغ مطمئن &..

  125مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 149.000

  فروش ویلا با دید دریا در آلانیا، منطقه کارگی جاک

  این ویلاها در منطقه کارگی جاک از آلانیا واقعند وبااستفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا در ساخت وساز احداث گردیده اند این ویلاها دارای دید پانوراما از دریا استخرروباز ماهواره واینترنت وا..

  163مترمربع سه خوابه ویلا آلانیا
 • 165.000

  پارتمان دوبلکس ولوکس در اوبا الانیا

  اگر شما دونبال یک اپارتمان شیک در الانیا هستین این اپارتمان راخریداری کنید . این اپارتمان دارای 36 واحد میباشد که 27 واحد ان 2 خوابه 9 واحد ان پنت هاووس که به صورت دوبلکس و4 خوابه  میباشد این اپار..

  140 - 250مترمربع دو خوابه - چهار خوابه آپارتمان آلانیا
 • 83.000

  پیش فروش آپارتمان درحال اتمام درست در مقابل دریا در منطقه کستل ازآلانیا

   آپارتمان های این مجتمع مسکونی لوکس وشیک در آلانیا و در زمینی به مساحت 6300 مترمربع ودر چهاربلوک وبا طراحی زیبای سایت وداخلی وبااستفاده از بهترین اقلام موجود درحال ساخت وروبه اتمام میباش..

  55 - 225مترمربع یکخوابه - سه خوابه آپارتمان آلانیا
 • 55.000

  اپارتمان 2 خوابه نزدیک به ساحل

  اپارتمان 2 خوابه با متراژ115 متر مربع برای فروش در الانیا میباشد که در سال 2011 ساخته شده است . در طبقه دوم قرار دارد  دارای 2 حمام و 2 بالکن نیز میباشد . این ملک در آلانیا  از ساخت وساز مدرن ساخته ..

  115 مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 165.000

  ویلای ساده اما لوکس در آلانیا

  ویلا برای فروش ، درشهرستان آلانیا، بسیار نزدیک به سواحل دریای مدیترانه یک ویلا در یک مجتمع تفریحی با بسیاری از امکانات مشترک است که ساکنان ویلا میتوانند بصورت مشترک استفاده کنند این وی..

  230مترمربع سه خوابه ویلا آلانیا