فروش املاک در ترکیه ، املاک و آپارتمان و ویلا در ترکیه

  ترکیه، به عنوان دروازه محبوب ورود به اروپا شناخته شده و ترکیب کاملی از فرهنگ باستانی و توسعه شهری  مدرن است. و به این مفهوم شهرباستانی توسعه یافته ومدرن می بالد. در اینجااز معماری نوین وصنایع با شکوه ، تا قهوه ی مخصوص ترکیه وکبابهای سنتی همه چیز را یکجا و زیر یک سقف میتوان یافت . ترکیه  دارای خط ساحلی طولانی بااملاک ترکیه شگفت نگیز و طبیعت پر برکت است ویکی ازپررونقترین بخشهای آن سواحل زیبا و باستانی دریای مدیترانه  میباشد .

   

  افزایش و رونق صنعت گردشگری در ترکیه با توجه به موقعیت استثنائی این کشور و نزدیکی به قاره آسیا، اروپا و آفریقا، باعث تنوع حضور فرهنگها و جوامع گوناگون و تراکم آنها در نقاط پراکنده ای از خط ساحلی مدیترانه شده وشهرهای کوچکی مثل سیده و بلک و کمر نیز مورد پسند گردشگران قرار گرفته اند .

   

  در این منطقه دوستداران ورزشهای آبی  از قبیل قایقرانی قایقهای پاروئی و بادبانی ، شیرجه های عمیق و یا غواصی وسفرهای دریائی بسیار مورد توجه هستند .  غیراز ورزشهای آبی ، برای دوستداران طبیعت بعلت همجواری دریا با رشته کوههای توروس با گیاهان و جانوران زیبا و فراوان کوهنوردی و پیاده روی در جنگل ، غارپیمائیها  و همچنین چتربازی، کوه پیمایی و کمپینگ دیگر فعالیت های موجود اند که در جوار دریا برحتی قابل دسترسی میباشند .

   

  با توجه به تجمع انواع ویژگیها ومحاسن در یکجا درخواست خرید املاک توسط گردشگران ، بشدت در حال رشد است با توجه باینکه قیمت املاک و مستغلات  در این سواحل نسبت به سواحل اروپائی بسیار مناسبتر است .

   

  ویلاهای نزدیک ساحل و آپارتمانهای نزدیک به ساحل جاذبه های اصلی املاک و مستغلات در ترکیه می باشند. داشتن یک ملک در ترکیه یک سرمایه گذاری خوب است چراکه، در حال حاضر، این املاک با قیمت نسبتا پایین در دسترس است.

   

  خرید ویلا و آپارتمان  در بخشهای ساحلی ترکیه یعنی  بازگشت 100٪ سرمایه گذاری طی یک دوره 3 ساله ، با توجه به حضور بیش از سی ویک میلیون توریست بطور متوسط سالیانه ، که عمده آنها در نواحی ساحلی حضور مییابند ، امکان بهره برداری از املاک بصورت اجاره نیز از پتانسیل بسیار بالائی برخوردار است .

   

  طبق پیش بینیهای بعمل آمده ، افزایش جمعیت در ترکیه  با افزایش شدید تقاضای مسکن توسط توریستها ، همزمان و باعث رشد قیمت در املاک و مستغلات در ترکیه  خواهد شد . با مقررات جدید هیچ ملک مسکونی در فاصله 100 متر از دریا، امکانپذیر نخواهد بود واین املاک ساحلی کمیاب است . صنعت کشتی و کشتیرانی با رشد 12٪  سالیانه بسیار جالب توجه است  . به گفته کارشناسان املاک و مستغلات، امکان افزایش قیمت یک آپارتمان 85000 یوروئی تا   250.000 یورو یا بیشتر بسته به محل، هزینه و اندازه ملک وجود دارد.

   

  انتخاب ویلا یا آپارتمانهای تعطیلاتی در ترکیه  با توجه به توسعه و رشد کلی این کشور ، از نظر علمی و عقلی بسیار معقول و منطقی بنظر میرسد .

   

  بسیاری از افراد در ترکیه نسبت به خرید املاک و مستغلات اقدام مینمایند ، زیرا اینجا  ضمن برخورداری از زیبائیهای بینظیر طبیعی و تاریخی ، در حال توسعه و رشد و پیشرفت است و سرمایه گذاری در اینجا از نظر اقتصادی مطمئن میباشد .

 • 160.000

  فروش ویلا با استخر خصوصی در بلک

  فروش ویلا زیبای واقع دریک منطقه دوست داشتنی از بلک . اینمجموعه دارای نگهبانی در ورودی و ویلاها با استخرهای خصوصی است . مساحت زیربنا جمعا" 130 مترمربع ، طبقه همکف شامل  آشپزخانه  مجهز ..

  130m2مترمربع دو خوابه ویلا بلک
 • 85.000

  آپارتمان با منظره دریا در کارگیجاک از آلانیا

  حدود 164 آپارتمان برای فروش در آلانیا در منطقه در حال توسعه کارگیجاک (Kargicak) که شامل 6 ویلای دوقلو و 134 واحد آپارتمان و همچنین تعدادی خانه مستقل وجود دارد. این مجموعه برای رفت و آمد مکرر برای افرادی ..

  101 - 293مترمربع دو خوابه - چهار خوابه آپارتمان آلانیا
 • 55.000

  اپارتمان 2 خوابه نزدیک به ساحل

  اپارتمان 2 خوابه با متراژ115 متر مربع برای فروش در الانیا میباشد که در سال 2011 ساخته شده است . در طبقه دوم قرار دارد  دارای 2 حمام و 2 بالکن نیز میباشد . این ملک در آلانیا  از ساخت وساز مدرن ساخته ..

  115 مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 69.500

  مجموعه آپارتمانهای فامیل جوزی در محمودلار آلانیا

  این مجموعه آپارتمان ها   بشکل ساختمانهای پنج طبقه و در هر طبقه پنج واحد آپارتمانی در محموتلار آلانیا احداث گردیده اند   متراژ هر واحد آپارتمان یکصد مترمربع و دارای دو اتاق خواب  دو حما..

  100مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 189.000

  فروش ویلای لوکس در آلانیا

  این ویلا در آلانیا ، ترکیه ، با معماری زیبا ، برای افرادی که زندگی لوکس وکیفیت عالی میخواهند ،  طراحی شده است درمنطقه ای سرسبز واقع شده و برای تامین راحتی شش نفر  ساخته شده است     ..

  220مترمربع سه خوابه ویلا آلانیا
 • 70.000

  آپارتمان در کستل با دید دریا و منظره کوه

  اپارتمان  جدید در کستل آلانیاکه برای فروش میباشد . که مجموعه از  1، 2، 3 و 4 خوابه با اندازه های مختلف آپارتمان به صورت  دوبلکس و همچنین پنت هاووس میباشد . که  حق انتخاب اپارتمان ها &nb..

  56 - 225مترمربع یکخوابه - چهار خوابه آپارتمان آلانیا
 • 75.000

  فروش آپارتمانهای یکخوابه در کونیالتی از آنتالیا

  فروش  آپارتمان های یکخوابه موجود در مجموعه مسکونی واقع در منطقه کونیالتی از آنتالیا . مشرف به مراکز مهم منطقه ، ساحل ماسه ای در  1250 متری و شبکه حمل و نقل عمومی  قابل اعتماد  شما را قا..

  103مترمربع یکخوابه آپارتمان آنتالیا
 • 170.000

  فروش آپارتمان سه خوابه دوبلکس در سیده

   فروش آپارتمان دوبلکس سه خوابه درشهرزیبای سیده .  آپارتمان  شامل سه اتاق خواب آشپزخانه اوپن واتاق نشیمن است که هر سه اتاق خواب دارای ظاهر زیبا وفریبنده و نورکافی و حمام ، با وسایل با ک..

  130m2مترمربع سه خوابه آپارتمان سیده