املاک بلک-مستغلات بلک

  بلک یک شهر کوچک واقع در استان آنتالیا ترکیه است. این شهر کوچک با جمعیت تنها 700 تا 10,000 نفر است، تلورانس ساکنان موجود در این حدود است. این جمعیت با فصل گردشگری متغییر است، و در طول فصل توریست تقریبا 9000 تا 10000نفر جمعیت در اینجا وجود دارد. با توجه به اندازه کوچک و جمعیت کم ، بلک به عنوان یکی از مراکز عمده بخش گردشگری در استان انتالیای ترکیه  ، اهمیت زیادی دارد . یکی از دلایل شهرت بلک تقاضای تملک املاک و مستغلات در بلک است که تقاضای غیر قابل تصور در چند سال گذشته داشته و بسیاری از خارجی ها تمایل به خرید املاک و مستغلات در بلک دارند .

   

  در واقع، محبوبیت این شهر به گونه ای شده است که سرمایه گذاران خارجی در حال خرید املاک برای سرمایه گذاریهای بزرگ دربلک هستند . یکی دیگر از دلایل عمده این سرمایه گذاریهای عظیم باشگاههای گلف در بلک میباشند . زمین های گلف متعدد و دیگر مجتمع های ساخته شده ، موج دیگری در بازار املاک و مستغلات در بلک میباشند . تعداد زیادی از مسابقات بزرگ گلف در بلک از سال 2012 برگزار شده است، از جاذبه های برجسته بلک با شهرت جهانی . باید متوجه شد با اینکه خود بلک جای کوچکیست لیکن دارای هویت و نام است. این شهر به سرعت به عنوان مرکز گلف کشور در حال رشد است. این پیشرفت سریع عامل دیگری است برای افرادی که قصد خرید ملک در بلک دارند، و این در واقع در بسیاری از موارد تا حد زیادی دیده می شود. بیشتر مردم طالب خرید آپارتمان  واقع در زمینهای گلف با توجه به بودجه خود بوده و برخی از آنها نیز ویلای گلف میخواهند.

   

    با توجه به این واقعیت که بلک یک شهر کوچک است، بسیاری از مردم برای کسب منافع در املاک و مستغلات در بلک با توجه به قیمت مقرون به صرفه املاک در بلک میباشند ، با توجه به نیازهای مختلف و سلیقه های متفاوت فردیشان . برای برخی، ویلا در بلک ، خانه رویایی آنهاست ، در حالی که دیگران فقط یک آپارتمان معمولی در اینجا برای تعطیلات و یا گلف میخواهند . با دسترسی اسان به فروشگاهها و تمام نیازهای روزمره ، و قیمتهای مقرون به صرفه املاک در بلک ، انتخاب مناسبی برای اکثریت میباشد .

   

  با اینکه بلک یک شهر کوچک در استان آنتالیا است ، ولی به عنوان یکی از بخشهای گردشگری در این استان شناخته شده است. این شهر با جذب تعداد زیادی از گردشگران از سراسر جهان در هر سال ، به خزانه ملی ترکیه کمک کرده است. امروزه ، اینترنت، روزنامه ها و رسانه های دیگر با آگهی های ارسال شده توسط تعداد زیادی از نمایندگیهای مجاز فروش ، املاک متنوعی برای فروش در بلک عرضه میکنند . بنابراین، زمان مناسب برای یک سرمایه گذاری هوشمندانه و خرید ملک در بلک ، و دروی منافع آن در دراز مدت می باشد.

   

  چند کلمه که اصول اولیه مشاوره قبل از خرید یک خانه در بلک و یا هر جای دیگر هستند ،عبارتند از سرمایه گذاری - تجزیه و تحلیل، ارزیابی و تحقیق. اطمینان حاصل کنید که پول خودتان را بر روی چیزی که واقعا ارزش دارد و با بهترین شرایط  سرمایه گذاری میکنید .

 • 150.000

  فروش ویلای با کیفیت در بلک و در نزدیکی زمینهای گلف

  مجموعه ویلایی در منطقه بلک - بقازکنت (Boğazkent) واقع شده است. این منطقه با زیبایی های طبیعی آن شناخته شده است . پتانسیل برای سرمایه گذاری این منطقه به سرعت در حال افزایش است که به دلیل توسعه  هتل..

  175مترمربع سه خوابه - چهار خوابه ویلا بلک
 • 269.500

  فروش ویلاهای لوکس گلف در بلک نزدیک ساحل و هتلهای 5 ستاره

  ویلاهای لوکس وکاملا" مبله گلف در بلک نزدیک به هتل های 5 ستاره و ساحل مدیترانه . مستقیما" از سازنده  5 سال گارانتی برای لوازم و داخل واحد و 15 سال ضمانت ساخت و ساز و محوطه دریافت کنید.  ..

  225مترمربع سه خوابه - چهار خوابه ویلا بلک
 • 95.000

  ویلاهای لوکس برای فروش! اکنون ثبت کن!

  مجموعه ویلای گلف دارای 14 ویلا در محل بلک ترکیه اماده فروش میباشد مساحت زمین 5000مترمربع  میباشد پس از ساخت 120 مترمربع است این ویلا در سال 2008 ساخته شده است دارای استخر خصوصی و باغ میباشد اگر شما م..

  120 - 140مترمربع سه خوابه - چهار خوابه ویلا بلک
 • 95.000

  فروش آپارتمان در بلک با قیمت زیر 100000 یورو

  فروش آپارتمان در بلک ، به طور مستقیم توسط سازنده ، آپارتمان دو خوابه با زیربنای 100 مترمربع . ساخت و ساز با کیفیت بالا و با بهترین وسایل بازار انجام شده است . در این مجموعه مسکونی  بلوکها سه..

  100 - 165مترمربع دو خوابه - سه خوابه آپارتمان بلک
 • 198.000

  فروش ویلای لوکس واقع در زمین گلف و نزدیک ساحل در بلک

   ویلای لوکس واقع در بلک در یک مکان فوق العاده و حدود 800 متری از ساحل است . هر یک از خانه های نیمه مجزا شده یک استخر جداگانه با یک تراس بزرگ دارند . ویلا در 3 طبقه ساخته شده است . به طور کلی در مجم..

  187,6مترمربع چهار خوابه ویلا بلک
 • 300.000

  ویلا نزدیک به ساحل برای فروش در بلک

  ویلا با نام تجاری جدید برای فروش در شهر محبوب بلک، این ویژگی می آید در قیمت فوق العاده و سود حاصل از نزدیک به ساحل و زمین های گلف معروف است! 3 اتاق خواب که همه از اندازه سخاوتمندانه وجود دارد. آشپز..

  230مترمربع سه خوابه ویلا بلک
 • 165.000

  فروش ویلا در بخش مرکزی بلک ، فقط برای شما

  ویلاهای زیبا و جمع و جور در بلک با 3 اتاق خواب ،اتاق نشیمن مجاور آشپزخانه به سبک اوپن آمریکایی . طبقه دارای کفسازی با سنگ مرمر و با کیفیت خوب ، درب های چوبی ، همراه با پنجره های دو جداره ، این ویلا &..

  123مترمربع سه خوابه ویلا بلک
 • 160.000

  فروش ویلا با استخر خصوصی در بلک

  فروش ویلا زیبای واقع دریک منطقه دوست داشتنی از بلک . اینمجموعه دارای نگهبانی در ورودی و ویلاها با استخرهای خصوصی است . مساحت زیربنا جمعا" 130 مترمربع ، طبقه همکف شامل  آشپزخانه  مجهز ..

  130m2مترمربع دو خوابه ویلا بلک