املاک بلک-مستغلات بلک

  بلک یک شهر کوچک واقع در استان آنتالیا ترکیه است. این شهر کوچک با جمعیت تنها 700 تا 10,000 نفر است، تلورانس ساکنان موجود در این حدود است. این جمعیت با فصل گردشگری متغییر است، و در طول فصل توریست تقریبا 9000 تا 10000نفر جمعیت در اینجا وجود دارد. با توجه به اندازه کوچک و جمعیت کم ، بلک به عنوان یکی از مراکز عمده بخش گردشگری در استان انتالیای ترکیه  ، اهمیت زیادی دارد . یکی از دلایل شهرت بلک تقاضای تملک املاک و مستغلات در بلک است که تقاضای غیر قابل تصور در چند سال گذشته داشته و بسیاری از خارجی ها تمایل به خرید املاک و مستغلات در بلک دارند .

   

  در واقع، محبوبیت این شهر به گونه ای شده است که سرمایه گذاران خارجی در حال خرید املاک برای سرمایه گذاریهای بزرگ دربلک هستند . یکی دیگر از دلایل عمده این سرمایه گذاریهای عظیم باشگاههای گلف در بلک میباشند . زمین های گلف متعدد و دیگر مجتمع های ساخته شده ، موج دیگری در بازار املاک و مستغلات در بلک میباشند . تعداد زیادی از مسابقات بزرگ گلف در بلک از سال 2012 برگزار شده است، از جاذبه های برجسته بلک با شهرت جهانی . باید متوجه شد با اینکه خود بلک جای کوچکیست لیکن دارای هویت و نام است. این شهر به سرعت به عنوان مرکز گلف کشور در حال رشد است. این پیشرفت سریع عامل دیگری است برای افرادی که قصد خرید ملک در بلک دارند، و این در واقع در بسیاری از موارد تا حد زیادی دیده می شود. بیشتر مردم طالب خرید آپارتمان  واقع در زمینهای گلف با توجه به بودجه خود بوده و برخی از آنها نیز ویلای گلف میخواهند.

   

    با توجه به این واقعیت که بلک یک شهر کوچک است، بسیاری از مردم برای کسب منافع در املاک و مستغلات در بلک با توجه به قیمت مقرون به صرفه املاک در بلک میباشند ، با توجه به نیازهای مختلف و سلیقه های متفاوت فردیشان . برای برخی، ویلا در بلک ، خانه رویایی آنهاست ، در حالی که دیگران فقط یک آپارتمان معمولی در اینجا برای تعطیلات و یا گلف میخواهند . با دسترسی اسان به فروشگاهها و تمام نیازهای روزمره ، و قیمتهای مقرون به صرفه املاک در بلک ، انتخاب مناسبی برای اکثریت میباشد .

   

  با اینکه بلک یک شهر کوچک در استان آنتالیا است ، ولی به عنوان یکی از بخشهای گردشگری در این استان شناخته شده است. این شهر با جذب تعداد زیادی از گردشگران از سراسر جهان در هر سال ، به خزانه ملی ترکیه کمک کرده است. امروزه ، اینترنت، روزنامه ها و رسانه های دیگر با آگهی های ارسال شده توسط تعداد زیادی از نمایندگیهای مجاز فروش ، املاک متنوعی برای فروش در بلک عرضه میکنند . بنابراین، زمان مناسب برای یک سرمایه گذاری هوشمندانه و خرید ملک در بلک ، و دروی منافع آن در دراز مدت می باشد.

   

  چند کلمه که اصول اولیه مشاوره قبل از خرید یک خانه در بلک و یا هر جای دیگر هستند ،عبارتند از سرمایه گذاری - تجزیه و تحلیل، ارزیابی و تحقیق. اطمینان حاصل کنید که پول خودتان را بر روی چیزی که واقعا ارزش دارد و با بهترین شرایط  سرمایه گذاری میکنید .

 • 63.250

  فروش آپارتمان کنار رودخانه در بلک

   این آپارتمان واقعا دراز بهترین موقعیتها در جهان است ، با دید گذر آرام آب از رودخانه ، پس زمینه کوه های توروس و در 2 کیلومتری سواحلماسه ای طلایی بلک . سیده شهری از استان آنتالیا و با دسترس..

  100مترمربع سه خوابه آپارتمان بلک
 • 165.000

  فروش ویلا در بخش مرکزی بلک ، فقط برای شما

  ویلاهای زیبا و جمع و جور در بلک با 3 اتاق خواب ،اتاق نشیمن مجاور آشپزخانه به سبک اوپن آمریکایی . طبقه دارای کفسازی با سنگ مرمر و با کیفیت خوب ، درب های چوبی ، همراه با پنجره های دو جداره ، این ویلا &..

  123مترمربع سه خوابه ویلا بلک
 • 120.000

  فروش آپارتمان سه خوابه و مبله در بلک

  پیشنهاد عالی برای فروش آپارتمان در بلک ، واقع درمجتمع مسکونی محصور . این آپارتمان ، کاملا مبله و با مساحت زیربنای 112 مترمربع میباشد . آپارتمان دارای سه اتاق خواب است که در اتاق خواب والدین (مست..

  112مترمربع سه خوابه آپارتمان بلک
 • 135.000

  فروش آپارتمان لوکس در بلک - مناسب علاقه مندان به گلف

  این پروژه طراحی وساخته شده  برای دوستداران  گلف که از گوشه وکنار جهان به اینجا میایند . وبرای کسانی که در سراسر جهان فقط گلف را انتخاب کرده اند . این سایت یک روستای گلف است در منطقه ای سرسبزب..

  120 - 170مترمربع دو خوابه - چهار خوابه ویلا بلک
 • 370.000

  فروش ویلای شیک با استخر خصوصی در بلک

  ویلا فروشی در مقابل یکی از باشگاههای گلف مشهور به sueno در بلک امکانات رفاهی از جمله مغازه ها و رستوران ها در فاصله 5 دقیقه پیاده روی قرار دارند .  این ویلای بزرگ در 3 طبقه ساخته شده و دار..

  315مترمربع چهار خوابه ویلا بلک
 • 75.000

  فروش آپارتمان سه خوابه وهمجوار زمینهای گلف در بلک

  فروش آپارتمان  در مرکز بلک .  نزدیک به تمام زمین های گلف ، این واحد 3 اتاق خوابه است و به طور کامل مبله میباشد . از راهرو ورودی به 2  اتاق خواب واتاق نشیمن و آشپزخانه اوپن میرسید . از اتاق ن..

  115m2مترمربع سه خوابه آپارتمان بلک
 • 89.000

  فروش آپارتمان لوکس دربخش مرکزی بلک

  فروش آپارتمان لوکس در بخش مرکزی  بلک  . این آپارتمان درمجتمع آپارتمانی ، که دارای نگهبانی 24 ساعته است ،  واقع میباشد .   این  مناسب ترین گزینه برای خرید آپارتمان لوک..

  90مترمربع دو خوابه آپارتمان بلک
 • 150.000

  فروش ویلا در بلک-پیشنهاد جالب

  اگر شما مایل به داشتن یک ویلا در بلک باشید ، اکنون بهترین زمان است.  ویلای  فروشی در بلک  با یک پیشنهاد غیر قابل مقاومت. این ویلا با زیربنای  130 مترمربع  شامل دو اتاق خواب و یک استخر ..

  130مترمربع دو خوابه ویلا بلک