فروش آپارتمان بادید دریا و طبیعت در بدروم

برای فروش آپارتمان دو خوابه 80 مترمربع

واقع در مکان فوق العاده دیدنی ، این آپارتمان 2 خوابه دارای یک بالکن بزرگ برای لذت بردن ازدید دریا و طبیعت است. پنجره ها بزرگند و درب پاسیو بزرگ که  اجازه ورود نور زیاد بداخل را میدهند  بسیار خوب طراحی شده ، بنابراین شما می توانید بیشتر از دید منظره استفاده کنید. دستگاه های تهویه مطبوع در تمامی اتاقها نصب شده است. یک استخر مرکزی برای مجموعه آپارتمان ها وجود دارد. 

  بودروم  مدتی طولانی محل انتخابی برای تعطیلات  بسیاری از ستاره های معروف ترکیه بوده است و تنها با یک نگاه در تفرجگاه ساحلی شما دلیل انرا خواهید یافت !همزمان با غروب خورشید، در دریای اژه ، شکوه وجلال دریا با قایقهای بادبانی عظیم که در بندر مشهور بودروم در اسکله لنگر انداخته اند ، یک فضای آرام دوست داشتنی بوجود میاورند . کافی شاپ و رستورانهای ماهی خط مقدم دریا و در شب ، بسیاری از دیسکوهای هوای آزاد برای انتخاب وجود دارند. بودروم واقعا مقصد مناسبی برای داشتن خانه تعطیلات و به هرعنوان دیگرست .

... درخواست اطلاعات بیشتر »Wi-Fi Security Camera Generator Air Conditioning Sauna Car Park Play Park Pool Cable TV - Satellite Sea view Nature view