املاک بدروم-فروش مستغلات در بدروم

  بودروم یک شهر کوچک در استان مولای ترکیه است. همچنین یک بندر و در نتیجه کمک به کشور در بسیاری از زمینه ها دارد . با این حال ، بخش اصلی که به اقتصاد ترکیه کمک می کند بخش گردشگری بودروم است . این شهر در جنوب غربی ترکیه و منطقه دریای اژه واقع شده ، و دارای آب و هوای مدیترانه ای است . طبیعت و ساحل زیبا  باعث افزایش زیاد تقاضای املاک و مستغلات در بودروم Bodrum شده اند و از این رو باید یک ملک در بودروم Bodrum خریداری نمود .

   

  این شهر در طول تاریخ ، معروف به را حتی بوده است ، و آرامگاه Mausolus  تصویر کلاسیکی از معماری باستانی در ترکیه است . این بنای تاریخی حتی یکی از عجایب هفتگانه جهان باستان بوده است. با این حال، باید به این واقعیت اعتراف کرد ، بناهای بودروم Bodrum تغییر کرده است و تمرکز صرف بر معماری مدرن و روز است ، به راحتی می توان دلیل خرید بیشتر مردم از املاک بودروم Bodrum را درک کرد.

  اگر به این شهر، سفر کرده و یا حتی در مورد آن خوانده باشید ، در اینترنت ، مطمئننا"زیبایی های طبیعی بودروم شما را هیپنوتیزم کرده است. مانند بسیاری از شما، بسیاری از مردم تمایل به خرید آپارتمان در بودروم Bodrum دارند . این مسئله تعجب آور است اگر بدانید که بسیاری از مردم از شهرهای بزرگ سرتاسر جهان ، به ویلاهای ارزان در بودروم Bodrum نقل مکان کرده اند تابقیه زندگی خود را در آرامش این شهر سپری نمایند .

  با قیمتی که شما می توانید یک آپارتمان معمولی در شهرهای بزرگ بخرید، شما می توانید یک ویلای بزرگ در بودروم Bodrum در همان حدود قیمت خریداری کنید . بازار املاک و مستغلات در بودروم Bodrum هنوز در حال ظهور است و به طور کامل شکوفا نشده است. ویلا ی با منظره دریا در بدروم در رده بندی دیگری از املاک است که در اینجا خواهان زیادی دارد . بیاد بیاورید هنگامی که شما مجبور به پرداخت مبلغ هنگفتی برای همین منظره در هتل ها و صرف مقدار زیادی از بودجه تعطیلات خود فقط برای محل اقامت، در هر زمان بوده اید . در صورتی که شما بصورت توریست در زمان اوج تراکم باینجا بیائید ، به سختی حتی یک اتاق هتل معمولی با نرخ مناسب پیدا میکنید . در اینجا امتیاز یک ویلا و یا آپارتمان با دید دریا  که تعلق به خودتان داشته باشددر بودروم Bodrum، و هر زمانی که شما به این شهر زیبا بیائید نمی خواهد که در مورد رزرو اتاق های هتل نگران بوده ، و مقدار زیادی از پول خود را صرف آن نمائید ، بروز میکند .

  در واقع می توان با خرید ویلا در بدروم ، هزینه های اقامت بیش از حد گران در هتل مقابله کرده ویک سرمایه گذاری نیز انجام داد. در حالی که شما دور از بودروم باشید ، می توانید با اجاره خانه خود در بودروم Bodrum، کسب درامد داشته و هنگامی که شما قصد بازدید دوباره از این شهر ، داشتید در منزل شخصی خود ساکن میشوید .

 • 258.000

  فروش ویلای دوخوابه عالی در بدروم

  با بیش از 150 ساحل زیبای کناره دریای اژه ،  جای شگفتی نیست اگر بودروم تبدیل به انتخاب محبوب گردشگران و کسانی که مایل به مهاجرت وسکونت دائمی در خارج از کشور میباشند ، باشد . ده ها نوع از ورزشهای آ..

  120مترمربع دو خوابه ویلا بدروم
 • 92.000

  فروش آپارتمان زیبای واقع در مجموعه مسکونی در بدروم

  فرصت فوق العاده برای داشتن یک آپارتمان در شهرلوکس بودروم ، ما خوشحال از معرفی این آپارتمان 2  خوابه در یک مجتمع زیبا وباآرامش ، به شما هستیم. یک استخر بزرگ در مرکز با فضای کافی برای آفتاب گر..

  80مترمربع سه خوابه آپارتمان بدروم
 • 79.000

  فروش ویلای عالی با دید کل شهر در بدروم

   فروش ویلا فوق العاده  در بدروم (Bodrum) که قطعا یکی از مناطق محبوب تعطیلات در ترکیه است . ویلا بر روی یک تپه مشرف به دریای gloious واقع شده است ، و در فاصله نزدیک  قابل دسترسی با پیاده روی به..

  120مترمربع دو خوابه ویلا بدروم
 • 122.000

  فروش آپارتمان کاراکتر در بدروم

   فروش آپارتمان زیبا و با  شخصیت! خاصیت ایده آل بزرگ برای اجاره دادن و یا سکونت در تمام طول سال . یک اتاق نشیمن وسیع با شومینه برای گرم کردن آن  در زمستان ، آشپزخانه با همه تجهیزات و..

  80 مترمربع دو خوابه آپارتمان بدروم
 • 56.000

  فروش آپارتمان شیک با دید دریا در بدروم

  فروش آپارتمان شیک با دید دریا ونزدیک بدریا در بدروم . در مجموعه مسکونی در مجموع 3 آپارتمان برای فروش وجود دارد. این آپارتمان با زیربنای 65 مترمربع دارای یک خوابه ،یک سرویس بهداشتی وحمام ویک اتا..

  65مترمربع یکخوابه آپارتمان بدروم
 • 66.000

  مجتمع اقامتی زیبا در بدروم با دید باور نکردنی

     تمام آپارتمان ها با منظره پانوراما بدون مانع از طبیعت و دریا. هر یک از این آپارتمان ها  2 اتاق خواب ، 1سرویس بهداشتی وحمام ، 1 اتاق نشیمن با  آشپزخانه باز دارند . مساحت زیربنای مفید ه..

  75مترمربع دو خوابه آپارتمان بدروم
 • 160.000

  ویلای خیلی زیبا با منظره عالی در بدروم

    فروش مجموعه ویلائی زیبا در زمینهای عالی با منظره دیدنی دریا در بدروم . این ویلای 3  خوابه با مالکیت جدا ،  در کویون بابا (Koyunbaba) مابین یالی کاواک (Yalikavak) و گوموشلوک (Gumusluk) واقع ..

  144مترمربع سه خوابه ویلا بدروم
 • 160.000

  فروش ویلای مقابل دریا در بدروم

  فروش ویلاهایهای مسکونی زیبا  درست مقابل  ساحل در بدروم . همه ویلاها دید دریای خیره کننده دارند . در مجموعه ویلائی نگهبانی 24/7 ساعته  و پرسنل امنیتی و تعمیر و نگهداری در محل وجود دارد ...

  111مترمربع سه خوابه - چهار خوابه ویلا بدروم