املاک بدروم-فروش مستغلات در بدروم

  بودروم یک شهر کوچک در استان مولای ترکیه است. همچنین یک بندر و در نتیجه کمک به کشور در بسیاری از زمینه ها دارد . با این حال ، بخش اصلی که به اقتصاد ترکیه کمک می کند بخش گردشگری بودروم است . این شهر در جنوب غربی ترکیه و منطقه دریای اژه واقع شده ، و دارای آب و هوای مدیترانه ای است . طبیعت و ساحل زیبا  باعث افزایش زیاد تقاضای املاک و مستغلات در بودروم Bodrum شده اند و از این رو باید یک ملک در بودروم Bodrum خریداری نمود .

   

  این شهر در طول تاریخ ، معروف به را حتی بوده است ، و آرامگاه Mausolus  تصویر کلاسیکی از معماری باستانی در ترکیه است . این بنای تاریخی حتی یکی از عجایب هفتگانه جهان باستان بوده است. با این حال، باید به این واقعیت اعتراف کرد ، بناهای بودروم Bodrum تغییر کرده است و تمرکز صرف بر معماری مدرن و روز است ، به راحتی می توان دلیل خرید بیشتر مردم از املاک بودروم Bodrum را درک کرد.

  اگر به این شهر، سفر کرده و یا حتی در مورد آن خوانده باشید ، در اینترنت ، مطمئننا"زیبایی های طبیعی بودروم شما را هیپنوتیزم کرده است. مانند بسیاری از شما، بسیاری از مردم تمایل به خرید آپارتمان در بودروم Bodrum دارند . این مسئله تعجب آور است اگر بدانید که بسیاری از مردم از شهرهای بزرگ سرتاسر جهان ، به ویلاهای ارزان در بودروم Bodrum نقل مکان کرده اند تابقیه زندگی خود را در آرامش این شهر سپری نمایند .

  با قیمتی که شما می توانید یک آپارتمان معمولی در شهرهای بزرگ بخرید، شما می توانید یک ویلای بزرگ در بودروم Bodrum در همان حدود قیمت خریداری کنید . بازار املاک و مستغلات در بودروم Bodrum هنوز در حال ظهور است و به طور کامل شکوفا نشده است. ویلا ی با منظره دریا در بدروم در رده بندی دیگری از املاک است که در اینجا خواهان زیادی دارد . بیاد بیاورید هنگامی که شما مجبور به پرداخت مبلغ هنگفتی برای همین منظره در هتل ها و صرف مقدار زیادی از بودجه تعطیلات خود فقط برای محل اقامت، در هر زمان بوده اید . در صورتی که شما بصورت توریست در زمان اوج تراکم باینجا بیائید ، به سختی حتی یک اتاق هتل معمولی با نرخ مناسب پیدا میکنید . در اینجا امتیاز یک ویلا و یا آپارتمان با دید دریا  که تعلق به خودتان داشته باشددر بودروم Bodrum، و هر زمانی که شما به این شهر زیبا بیائید نمی خواهد که در مورد رزرو اتاق های هتل نگران بوده ، و مقدار زیادی از پول خود را صرف آن نمائید ، بروز میکند .

  در واقع می توان با خرید ویلا در بدروم ، هزینه های اقامت بیش از حد گران در هتل مقابله کرده ویک سرمایه گذاری نیز انجام داد. در حالی که شما دور از بودروم باشید ، می توانید با اجاره خانه خود در بودروم Bodrum، کسب درامد داشته و هنگامی که شما قصد بازدید دوباره از این شهر ، داشتید در منزل شخصی خود ساکن میشوید .

 • 155.000

  فروش آپارتمان بادید دریا و طبیعت در بدروم

  واقع در مکان فوق العاده دیدنی ، این آپارتمان 2 خوابه دارای یک بالکن بزرگ برای لذت بردن ازدید دریا و طبیعت است. پنجره ها بزرگند و درب پاسیو بزرگ که  اجازه ورود نور زیاد بداخل را میدهند  بسی..

  80مترمربع دو خوابه آپارتمان بدروم
 • 258.000

  فروش ویلای بسیار عالی نزدیک دریا در بدروم

  ویلا جذاب واقع در بدروم (Bodrum) ، این ویلای 3  خوابه با 1 سرویس بهداشتی وحمام ، تنها در فاصله 70 متری  ساحل واقع است . استخر توسط درختان خرما و باغچه های زیبا احاطه شده است . همچنین پارکینگ خص..

  170مترمربع سه خوابه ویلا بدروم
 • 105.000

  فروش آپارتمان پیشرفته در بدروم

   این آپارتمان پیشرفته در ساحلی جذاب از بودروم واقع شده است . آرامش با صرف قهوه در حالی که منظره قلعه زیبای خلیج را تماشا میکنید ویا پس از چانه زدن برای یک معامله در بازار، گردش درسواحل زیبای بو..

  80مترمربع دو خوابه آپارتمان بدروم
 • 56.000

  فروش آپارتمان شیک با دید دریا در بدروم

  فروش آپارتمان شیک با دید دریا ونزدیک بدریا در بدروم . در مجموعه مسکونی در مجموع 3 آپارتمان برای فروش وجود دارد. این آپارتمان با زیربنای 65 مترمربع دارای یک خوابه ،یک سرویس بهداشتی وحمام ویک اتا..

  65مترمربع یکخوابه آپارتمان بدروم
 • 92.000

  فروش آپارتمان زیبای واقع در مجموعه مسکونی در بدروم

  فرصت فوق العاده برای داشتن یک آپارتمان در شهرلوکس بودروم ، ما خوشحال از معرفی این آپارتمان 2  خوابه در یک مجتمع زیبا وباآرامش ، به شما هستیم. یک استخر بزرگ در مرکز با فضای کافی برای آفتاب گر..

  80مترمربع سه خوابه آپارتمان بدروم
 • 100.000

  فروش ویلای جذاب با باغ زیبای آن در بدروم

  لذت بردن از آفتاب ساحل دریای اژه در ویلای لوکس خودتان ! این ویلای 2 خوابه با زیربنای  120  مترمربع ساخته شده است و دید  فوق العاده از اطراف  مخصوصا"  تیلکی جیک  (Tilkicik) و خلیج یا..

  120مترمربع سه خوابه ویلا بدروم
 • 79.000

  فروش ویلای عالی با دید کل شهر در بدروم

   فروش ویلا فوق العاده  در بدروم (Bodrum) که قطعا یکی از مناطق محبوب تعطیلات در ترکیه است . ویلا بر روی یک تپه مشرف به دریای gloious واقع شده است ، و در فاصله نزدیک  قابل دسترسی با پیاده روی به..

  120مترمربع دو خوابه ویلا بدروم
 • 490.000

  فروش ویلاهای لوکس باشکوه در نزدیکی دریا در بدروم

  واقع در دامنه های شبه جزیره بودروم ، ویلا های لوکس با دید گسترده و زیبا از دریای مدیترانه . این مجموعه ویلائی با کیفیت منحصر به فرد ساخته شده است و به  شکل یک تاتر رو باز غول پیکر، که در آن هر سط..

  148 - 459مترمربع چهار خوابه - پنج خوابه ویلا بدروم