خرید خانه در مناطق مشهور استانبول

برای فروش آپارتمان یکخوابه, دو خوابه, سه خوابه 65 - 175 مترمربع

 خرید یک خانه در استانبول  در گذشته کاملا یک معامله تقریبا محال بود. با این حال، امروز داشتن آپارتمان در استانبول، نه تنها قابل تصور، بلکه عملی است. ما به شما در استانبول، آپارتمان مقرون به صرفه  و با شکوه معرفی میکنیم . این خانه ها در اسن یورت-بی لیک دوزو واقع شده و بالغ بر 864 واحدند . این خانه ها در حال حاضر برای فروش عرضه شده اند و ارزش پرداخت قیمت درخواستی را دارند .فضای داخلی این خانه در استانبول  با کفپوش های چوبی و سلطنتی، این املاک  در استانبول درسایزهای مختلف ارائه شده، به عنوان مثال، آپارتمان استودیویا سوئیت، یکخوابه ، دوخوابه ، سه خوابه ، و چهارخوابه.

محل این خانه نه فقط از نقطه نظر زیبایی های طبیعی ، بلکه به دلیل وجود تمام نیازها و تجملات در چند قدمی مرغوب می باشد. این مجموعه از آپارتمان ها در استانبول ارائه می دهد تجملاتی مانند استخر شنا، تناسب اندام و سونا، منطقه سرگرمی، پارک کودکان، پارکینگ،نگهبانی امنیتی 24 ساعته، آسانسور، و غیره همچنین، تمام مغازه ها و بازارهای لازم فقط در چند قدمی هستند، و ساکنان می توانند  تمام آنها در گردشی در اطراف مجموعه بیابند . این همچنین شامل قابلیت دسترسی به حمل و نقل عمومی و تجهیزات پزشکی نیز هست.

... درخواست اطلاعات بیشتر »Alarm (Fire) Alarm (Theft) Wi-Fi Security Camera Generator White Goods Air Conditioning Gym Fitness Sauna Spa Car Park Play Park Pool Grocery Cable TV - Satellite VIP Services Elevator Nature view City view