بهترین استفاده از املاک درحال اتمام در استانبول

برای فروش آپارتمان سوئیت, دو خوابه 42 - 140 مترمربع

ساخت  راحت ترین ، و مقرون به صرفه و لوکس ترین مجتمع مسکونی با امکان استفاده بشکل اداری و دفتری. این آپارتمان ها در استانبول مناسب برای اقامت و همچنین برای ایجاد یک دفتر میباشند . این طرح در مساحت زمین 5000 مترمربع و با تعداد 1066 واحد  ساخته شده است . این املاک در استانبول  در انواع مختلف موجود هستند، به عنوان مثال، سوئیت یا استودیو ، یکخوابه ، دوخوابه ، سه خوابه . علاوه بر این،  این آپارتمان  در ماه دسامبر، 2015 تحویل میگردد . شروع محدوده قیمت انتظار می رود که از 700دلار باشد.

این املاک استانبول در یک مکان بسیار عجیب و غریب وبه موجب آن شامل تمام عناصر سرگرم کننده و همچنین امکانات رفاهی در فاصله کوتاه ، قرار دارد. در این مجموعه مسکونی امکانات ارائه شده زمین تنیس، استخر شنا ، نگهبانی و امنیت 24 ساعته، زمین بازی برای بچه ها، بار ها، و بسیاری از امکانات دیگر. علاوه بر این، این آپارتمان در استانبول در ساختمان که به طور کامل با آسانسور، ژنراتور، روشنایی، مخزن تحت فشار، و نردبان آتش مجهز ساخته شده است.از نظر کیفیت ساخت ، این خانه ها با  مقررات زلزله ساخته شده و بسیاری از محصولات سفید آشپزخانه از قبل نصب شده اند. 

... درخواست اطلاعات بیشتر »Alarm (Fire) Alarm (Theft) Wi-Fi Security Camera Generator White Goods Air Conditioning Gym Fitness Sauna Spa Car Park Play Park Pool Grocery Cable TV - Satellite VIP Services Elevator Nature view City view