املاک استانبول-مستغلات در استانبول

  اینجا قلب اقتصادی ، تاریخی و فرهنگی ترکیه است . بزرگترین شهر ترکیه ، که دارای ویژگی پررونقی ، با جمعیت بیش از 17,100,000 است. بله، ما در مورد استانبول، شهر قاره ای که مرکز فرهنگی و تجاری نهفته اروپا است، صحبت میکنیم . صفت استانبول ، تنگه ایست به نام بسفر،  در بخش شمال غربی ترکیه، که به عنوان شلوغ ترین راه های آبی در جهان شناخته شده است. شاخصترین املاک و مستغلات در استانبول ، به خصوص، در آپارتمانهای با منظره دریا در استانبول ویا ویلاهای کنار تنگه بسفر است .

   

  این شهر در گذشته تحت نام قسطنطنیه رونق گرفت، در دوران حکومت عثمانی بازسازی شد و گسترش یافت اکنون دوران ترکیه است. اینجا ، شهری با قلبی پرنعمت است. تحت تاثیر حاکمان دوران امپراطوری عثمانی یک کلان شهر ، با سکنه عمدتا مسلمان ، احیا و ساخته شده است شد. این شهر همچنین دارای مسیحیان و شهرک رومیهاست ، هر چند کم تعداد ، آنها هنوز هم در این شهر زندگی می کنند. معماریهای حجیم از دوران با عظمت گذشته ،با سایت های به میراث مانده ، مثل مساجد و کلیساها در استانبول حکایت می کند.

   

  استانبول دومین شهربزرگ در جهان از نظر مساحت و سومین شهر در خاورمیانه از نظر جمعیت است.پروژه های مختلف توسعه برنامه ریزی شده شهری توسط دولت، همراه با زیبایی های طبیعی بسیار ،از جنگل های بلگراد، با مساحت14,000هکتاریش ، تا فضای سبز و پارک ها بابیش از 120 هکتار مساحت ، باعث افزایش تقاضا برای املاک در استانبول شده است .

   

  گزینه های گسترده ای از سرمایه گذاری های موجود در املاک و مستغلات ، مثل آپارتمان در استانبول ، ویلای مستقل در استانبول ، و غیره وجود دارد .

   

  خانه های مستقل در استانبول به ویژه برای جوانان ، با شیوه زندگی شهری، زندگی لوکس و محیط کار مدرن ، ارائه میشود . با توجه به بررسی های اخیر گردشگری، استانبول پنجمین شهر پر بازدید جهان ، با بیش از 11.6 میلیون نفر گردشگر است . قیمت آپارتمان با دید دریای لوکس در استانبول در اطراف 70,000 تا  120,000یورو میباشد .

   

  داشتن یک ملک در استانبول ، به طور جدی منظور بسیاری از گردشگران بوده و توسط بسیاری از کارشناسان املاک و مستغلات توصیه میشود . غیر از یک گزینه برای تعطیلات می توان به عنوان درآمد اجاره با میزان عالی ، در نظر داشت . طبق گزارش وب سایت های گردشگری نرخ ماهانه اجاره آپارتمان منظره دریا در استانبول از 980 یورو تا 3000 یورو در هر هفته میباشد .

   

  حومه های استانبول مانند باحچه شهیر Bahchesehir، جیهانگیر Cihangir، اسن یورت Esenyurt در حال توسعه توسط سرمایه گذاران فردی و سرمایه گذاران بزرگ املاک و مستغلات در استانبول میباشند . اتصال آب عالی، موقعیت استراتژیک استانبول در جاده ابریشم، گزینه های زندگی آسان و ایمن دلیل جذب جوانان به سکونت در استانبول است . املاک مستقل مانند ویلا برای فروش در استانبول محدوده قیمتشان از 500،500 یورو تا 3،000،000 یورو و یا بالاتر را در هر اندازه و محل و با مشخصات گوناگون انواع ویلا میباشد .

   

  با وجود میزبانانی از موسسات آموزشی شناخته شده مانند دانشگاه استانبول، دانشگاه مرمره، افزایش هجوم دانشجویان خارجی به استانبول، و صنعت گردشگری به سرعت در حال رشد، املاک و مستغلات در استانبول با رونق در سال های آینده خواهد بود. بنابراین پول خود را درخرید خانه در استانبول و گرفتن بازده خوب سرمایه گذاری نمائید .

 • 149.000

  فروش آپارتمان بزرگ در بیوک چکمه جه ، استانبول

  فروش آپارتمان های مسکونی بزرگ واقع در بویوک چکمه جه  استانبول. با متراژها و طرح های مختلف که باعث  فروش بسیار سریع این واحدها است . در این مجموعه  از آپارتمانهای دوخوابه تا چهارخوا..

  145مترمربع دو خوابه - سه خوابه آپارتمان استانبول
 • 115.000

  فروش آپارتمان لوکس در استانبول ، در مجتمع گونشلی باغچه لر

  فروش آپارتمان های لوکس کامل دراستانبول ، نزدیک به فرودگاه آتاتورک  ،اتوبان استراتژیک و بزرگراه .جمعا" 263 آپارتمان و 40 مغازه در این مجتمع وجود دارند . و بسیاری از امکانات عموم..

  80 - 380مترمربع دو خوابه - سه خوابه آپارتمان استانبول
 • 1.144.000

  فروش ویلای بزرگ در بیوک چکمه جه ، استانبول

  فروش ویلا در مجموعه ای از ویلاهای بزرگ لوکس در بویوک چکمه جه ، استانبول . همه ویلاها ، دید استثنایی به دریاچه و دریا دارند. نزدیکی به اتوبانهای بزرگ برای دسترسی به مناطق دیگر شهر، فرودگاه ..

  934مترمربع شش خوابه ویلا استانبول
 • 97.300

  زندگی در آپارتمان مثل 365 روز تعطیلات

  ساعت  تحقق رویای اقامت در یک مجتمع مسکونی درجه یک و سلطنتی رسیده است. این املاک در استانبول نه فقط خانه که تهیه کننده نیازهای هر کسی بشکلی لوکس است.این آپارتمانها ها درمجموعه ای،  شامل ..

  65مترمربع سوئیت آپارتمان استانبول
 • 425.000

  فروش ویلاهای لوکس در استانبول

  همه می گویند این ویلای دلخواه من است.  اگر شما برای بازدید  این ویلا در استانبول ، بیائید قلب شما را ، اینجا برای همیشه خواهد ربود. شرکت مجری ساخت و ساز  این ویلاهای نفیس  در استانبول را..

  256 - 271مترمربع چهار خوابه ویلا استانبول
 • 54.000

  فروش آپارتمان برای زندگی راحت در اسن یورد ،استامبول

  فروش آپارتمان های نوساز در استانبول ، این مجتمع از 6 برج بلند  25  طبقه تشکیل یافته . با دو طبقه تجاری با مارکهای معروف وبا  1050 واحد آپارتمان که شامل واحدهای یکخوابه و دوخوابه وسه خواب..

  55 - 110مترمربع یکخوابه - دو خوابه آپارتمان استانبول
 • 295.000

  فروش آپارتمان با ترقی زیاد در استانبول

  این 240 آپارتمان مسکونی در استانبول در دو برج 35 طبقه در دسترس هستند.آپارتمانها با طرز کار بسیار عالی ساخته شده اند ودر مدت زمان نسبتا" کوتاه ، چرا که بایستی خریداران محترم را از ترکیه و همچنین ا..

  95 - 281مترمربع یکخوابه - سه خوابه آپارتمان استانبول
 • 45.000

  آپارتمانهای خشن وسلطه جو در اسن یورد استانبول

  فروش آپارتمان در استانبول که در محلی استراتژیک قرار دارد ، نزدیک به امکانات مختلف از قبیل حمل و نقل. با معماری کلاس بالا ، این مجموعه دارای 2 بلوک ،یکی 30 طبقه و دیگری17 طبقه، و جمعا" دارای 348 آ..

  62 - 123مترمربع یکخوابه - دو خوابه آپارتمان استانبول