املاک استانبول-مستغلات در استانبول

  اینجا قلب اقتصادی ، تاریخی و فرهنگی ترکیه است . بزرگترین شهر ترکیه ، که دارای ویژگی پررونقی ، با جمعیت بیش از 17,100,000 است. بله، ما در مورد استانبول، شهر قاره ای که مرکز فرهنگی و تجاری نهفته اروپا است، صحبت میکنیم . صفت استانبول ، تنگه ایست به نام بسفر،  در بخش شمال غربی ترکیه، که به عنوان شلوغ ترین راه های آبی در جهان شناخته شده است. شاخصترین املاک و مستغلات در استانبول ، به خصوص، در آپارتمانهای با منظره دریا در استانبول ویا ویلاهای کنار تنگه بسفر است .

   

  این شهر در گذشته تحت نام قسطنطنیه رونق گرفت، در دوران حکومت عثمانی بازسازی شد و گسترش یافت اکنون دوران ترکیه است. اینجا ، شهری با قلبی پرنعمت است. تحت تاثیر حاکمان دوران امپراطوری عثمانی یک کلان شهر ، با سکنه عمدتا مسلمان ، احیا و ساخته شده است شد. این شهر همچنین دارای مسیحیان و شهرک رومیهاست ، هر چند کم تعداد ، آنها هنوز هم در این شهر زندگی می کنند. معماریهای حجیم از دوران با عظمت گذشته ،با سایت های به میراث مانده ، مثل مساجد و کلیساها در استانبول حکایت می کند.

   

  استانبول دومین شهربزرگ در جهان از نظر مساحت و سومین شهر در خاورمیانه از نظر جمعیت است.پروژه های مختلف توسعه برنامه ریزی شده شهری توسط دولت، همراه با زیبایی های طبیعی بسیار ،از جنگل های بلگراد، با مساحت14,000هکتاریش ، تا فضای سبز و پارک ها بابیش از 120 هکتار مساحت ، باعث افزایش تقاضا برای املاک در استانبول شده است .

   

  گزینه های گسترده ای از سرمایه گذاری های موجود در املاک و مستغلات ، مثل آپارتمان در استانبول ، ویلای مستقل در استانبول ، و غیره وجود دارد .

   

  خانه های مستقل در استانبول به ویژه برای جوانان ، با شیوه زندگی شهری، زندگی لوکس و محیط کار مدرن ، ارائه میشود . با توجه به بررسی های اخیر گردشگری، استانبول پنجمین شهر پر بازدید جهان ، با بیش از 11.6 میلیون نفر گردشگر است . قیمت آپارتمان با دید دریای لوکس در استانبول در اطراف 70,000 تا  120,000یورو میباشد .

   

  داشتن یک ملک در استانبول ، به طور جدی منظور بسیاری از گردشگران بوده و توسط بسیاری از کارشناسان املاک و مستغلات توصیه میشود . غیر از یک گزینه برای تعطیلات می توان به عنوان درآمد اجاره با میزان عالی ، در نظر داشت . طبق گزارش وب سایت های گردشگری نرخ ماهانه اجاره آپارتمان منظره دریا در استانبول از 980 یورو تا 3000 یورو در هر هفته میباشد .

   

  حومه های استانبول مانند باحچه شهیر Bahchesehir، جیهانگیر Cihangir، اسن یورت Esenyurt در حال توسعه توسط سرمایه گذاران فردی و سرمایه گذاران بزرگ املاک و مستغلات در استانبول میباشند . اتصال آب عالی، موقعیت استراتژیک استانبول در جاده ابریشم، گزینه های زندگی آسان و ایمن دلیل جذب جوانان به سکونت در استانبول است . املاک مستقل مانند ویلا برای فروش در استانبول محدوده قیمتشان از 500،500 یورو تا 3،000،000 یورو و یا بالاتر را در هر اندازه و محل و با مشخصات گوناگون انواع ویلا میباشد .

   

  با وجود میزبانانی از موسسات آموزشی شناخته شده مانند دانشگاه استانبول، دانشگاه مرمره، افزایش هجوم دانشجویان خارجی به استانبول، و صنعت گردشگری به سرعت در حال رشد، املاک و مستغلات در استانبول با رونق در سال های آینده خواهد بود. بنابراین پول خود را درخرید خانه در استانبول و گرفتن بازده خوب سرمایه گذاری نمائید .

 • 73.000

  پیش فروش آپارتمانهای مدرن در بی لیک دوزو در استانبول

   سرای هنر، نام تجاری مجتمع شامل آپارتمان های در حال ساخت جدید در بی لیک دوزو در استانبول. همه امکانات برای راحتی و لذت  در این مجتمع شگفت انگیز موجود است از جمله  24/7  نگهبانی ، استخر سرپ..

  58 - 222مترمربع یکخوابه - چهار خوابه آپارتمان استانبول
 • 226.000

  فروش آپارتمان لوکس درمجموعه کم جمعیت در استانبول ، باحچه لی اولر

  آپارتمان های واقع در مجتمع جذاب و کم جمعیت واقع در محل مناسبی برای سکونت در استانبول. این مجموعه  جمعا" 98 آپارتمان در 8 بلوک و 5 مغازه (آماده تحویل وسکونت) دارد . ساخت و ساز در ماه آوریل سال 201..

  168 - 325 مترمربع سه خوابه آپارتمان استانبول
 • 62.000

  فروش آپارتمان نوساز در اسن یورد از بیوک چکمه جه ، استانبول

    فروش آپارتمان درمجتمع های معروف و در شهر شگفت انگیز استانبول! آپارتمان  با اندازه های مختلف موجود را با توجه به  بودجه و بسته به نیاز خود ، از سوئیت  39 مترمربعی  ،  آ..

  65 - 111مترمربع یکخوابه - دو خوابه آپارتمان استانبول
 • 79.000

  خرید خانه در مناطق مشهور استانبول

   خرید یک خانه در استانبول  در گذشته کاملا یک معامله تقریبا محال بود. با این حال، امروز داشتن آپارتمان در استانبول، نه تنها قابل تصور، بلکه عملی است. ما به شما در استانبول، آپارتمان مقرون ..

  65 - 175مترمربع یکخوابه - سه خوابه آپارتمان استانبول
 • 471.000

  فروش ویلا در استانبول

   ارمغان  بهترین مجموعه  از ویلا های درجه یک و مقرون به صرفه در استانبول. این پروژه ارائه می دهد 19 نوع مختلف از خانه،با زیربناهای حدود 149 تا 940 مترمربع . واقع در منطقه ای که پروژه های مسکن مو..

  179 - 694مترمربع سه خوابه - شش خوابه ویلا استانبول
 • 122.500

  مجتمع مسکونی سوپر در استانبول

  خانه های لوکس را به شما خواص درجه یک ترین و شگفت انگیز  شما یک رویای مادام العمر از داشتن یک ویلا در استانبول، در حال حاضر زمان به آن را دارند  زمان را به انجام برسانند تمام رویاهای خود را با ..

  81 - 83 مترمربع یکخوابه آپارتمان استانبول
 • 240.000

  اقامت لوکس در استانبول

  زمان تحقق  رویای سکونت در یک مجتمع مسکونی درجه یک و سلطنتی رسیده است. این آپارتمان در استانبول نه تنها فقط خانه بلکه محل تامین  نیازهای هر کس بشکلی لوکس میباشد. این خانه ها در مجموعه ای ازسه ..

  138 - 153مترمربع سه خوابه آپارتمان استانبول
 • 155.000

  فروش آپارتمان نزدیک دریا دراستانبول ، درمجتمع اوجیلار ونزدیک دریای مرمره

  انتخاب اخیراستانبول بعنوان بهترین شهر در جهان , تا حد زیادی به ارائه  فرهنگ، اقتصاد ، تاریخ و ایجاد شغل بستگی دارد که واقعا" استامبول بهترین است.  ما خوشحالیم ، ازارائه آپارتمان های  ..

  125مترمربع دو خوابه - چهار خوابه آپارتمان استانبول