املاک استانبول-مستغلات در استانبول

  اینجا قلب اقتصادی ، تاریخی و فرهنگی ترکیه است . بزرگترین شهر ترکیه ، که دارای ویژگی پررونقی ، با جمعیت بیش از 17,100,000 است. بله، ما در مورد استانبول، شهر قاره ای که مرکز فرهنگی و تجاری نهفته اروپا است، صحبت میکنیم . صفت استانبول ، تنگه ایست به نام بسفر،  در بخش شمال غربی ترکیه، که به عنوان شلوغ ترین راه های آبی در جهان شناخته شده است. شاخصترین املاک و مستغلات در استانبول ، به خصوص، در آپارتمانهای با منظره دریا در استانبول ویا ویلاهای کنار تنگه بسفر است .

   

  این شهر در گذشته تحت نام قسطنطنیه رونق گرفت، در دوران حکومت عثمانی بازسازی شد و گسترش یافت اکنون دوران ترکیه است. اینجا ، شهری با قلبی پرنعمت است. تحت تاثیر حاکمان دوران امپراطوری عثمانی یک کلان شهر ، با سکنه عمدتا مسلمان ، احیا و ساخته شده است شد. این شهر همچنین دارای مسیحیان و شهرک رومیهاست ، هر چند کم تعداد ، آنها هنوز هم در این شهر زندگی می کنند. معماریهای حجیم از دوران با عظمت گذشته ،با سایت های به میراث مانده ، مثل مساجد و کلیساها در استانبول حکایت می کند.

   

  استانبول دومین شهربزرگ در جهان از نظر مساحت و سومین شهر در خاورمیانه از نظر جمعیت است.پروژه های مختلف توسعه برنامه ریزی شده شهری توسط دولت، همراه با زیبایی های طبیعی بسیار ،از جنگل های بلگراد، با مساحت14,000هکتاریش ، تا فضای سبز و پارک ها بابیش از 120 هکتار مساحت ، باعث افزایش تقاضا برای املاک در استانبول شده است .

   

  گزینه های گسترده ای از سرمایه گذاری های موجود در املاک و مستغلات ، مثل آپارتمان در استانبول ، ویلای مستقل در استانبول ، و غیره وجود دارد .

   

  خانه های مستقل در استانبول به ویژه برای جوانان ، با شیوه زندگی شهری، زندگی لوکس و محیط کار مدرن ، ارائه میشود . با توجه به بررسی های اخیر گردشگری، استانبول پنجمین شهر پر بازدید جهان ، با بیش از 11.6 میلیون نفر گردشگر است . قیمت آپارتمان با دید دریای لوکس در استانبول در اطراف 70,000 تا  120,000یورو میباشد .

   

  داشتن یک ملک در استانبول ، به طور جدی منظور بسیاری از گردشگران بوده و توسط بسیاری از کارشناسان املاک و مستغلات توصیه میشود . غیر از یک گزینه برای تعطیلات می توان به عنوان درآمد اجاره با میزان عالی ، در نظر داشت . طبق گزارش وب سایت های گردشگری نرخ ماهانه اجاره آپارتمان منظره دریا در استانبول از 980 یورو تا 3000 یورو در هر هفته میباشد .

   

  حومه های استانبول مانند باحچه شهیر Bahchesehir، جیهانگیر Cihangir، اسن یورت Esenyurt در حال توسعه توسط سرمایه گذاران فردی و سرمایه گذاران بزرگ املاک و مستغلات در استانبول میباشند . اتصال آب عالی، موقعیت استراتژیک استانبول در جاده ابریشم، گزینه های زندگی آسان و ایمن دلیل جذب جوانان به سکونت در استانبول است . املاک مستقل مانند ویلا برای فروش در استانبول محدوده قیمتشان از 500،500 یورو تا 3،000،000 یورو و یا بالاتر را در هر اندازه و محل و با مشخصات گوناگون انواع ویلا میباشد .

   

  با وجود میزبانانی از موسسات آموزشی شناخته شده مانند دانشگاه استانبول، دانشگاه مرمره، افزایش هجوم دانشجویان خارجی به استانبول، و صنعت گردشگری به سرعت در حال رشد، املاک و مستغلات در استانبول با رونق در سال های آینده خواهد بود. بنابراین پول خود را درخرید خانه در استانبول و گرفتن بازده خوب سرمایه گذاری نمائید .

 • 132.000

  اجازه دهید رویاهایتان به حقیقت بپیوندند

  تحقق رویاهای خود را در یک مجتمع مسکونی درجه یک و سلطنتی در استانبول مییابید . این املاک در استانبول نه تنها بعنوان خانه بلکه برای تامین تمام نیازهای روزمره در محلی لوکس میباشند. در این مجتمع ط..

  74مترمربع یکخوابه آپارتمان استانبول
 • 250.000

  آپارتمان مدرن در یک مجموعه عالی در استانبول

  زندگی در یک مجتمع آپارتمانی می تواند مزایای زیادی داشته باشد، خانه های لوکس در مجموعه مسکونی ، فروش املاک درجه یک و شگفت انگیز  در استانبول ، در حال حاضر انجام میگردد .  زمان تحقق رویای سکون..

  147 - 178مترمربع سه خوابه آپارتمان استانبول
 • 1.144.000

  فروش ویلای بزرگ در بیوک چکمه جه ، استانبول

  فروش ویلا در مجموعه ای از ویلاهای بزرگ لوکس در بویوک چکمه جه ، استانبول . همه ویلاها ، دید استثنایی به دریاچه و دریا دارند. نزدیکی به اتوبانهای بزرگ برای دسترسی به مناطق دیگر شهر، فرودگاه ..

  934مترمربع شش خوابه ویلا استانبول
 • 232.000

  فروش آپارتمان در استانبول ، درمجموعه کم جمعیت واقع در باکیرکوی

   فروش آپارتمان جدید زیبا در مجتمع مسکونی با 4 بلوک و 107 آپارتمان در استانبول ، ودر فاصله کمی از فرودگاه بین المللی آتاتورک ، مرکز شهر، و دریای مرمره   اتوبان استراتژیک E-5 ، بیم..

  107 - 325مترمربع دو خوابه - سه خوابه آپارتمان استانبول
 • 169.500

  آپارتمان سه خوابه مدرن و جذاب در استانبول

  آپارتمان های سلطنتی سه خوابه در  برنامه ریزی برای خرید یک آپارتمان در استانبول خب، هیچ چیز بهتر از این پروژه وجود ندارد. شرکت مجری، مقامات محلی، گروه مهندسی عمران اودتو، درست معمار..

  126مترمربع دو خوابه آپارتمان استانبول
 • 58.000

  آپارتمان های لوکس فروشی در استانبول

  حل و فصل رویای بودن در ترکیه.  در اینجا  طلایی این قفل به ارمغان آورده شده است . آپارتمان شیک و درجه یک  فروشی در استانبول. این خانه در استانبول در مجموعه ای، که از واحدهای سوئیت یا ..

  40 - 98مترمربع سوئیت - دو خوابه آپارتمان استانبول
 • 200.000

  فروش آپارتمان در استانبول

   مجتمع آپارتمانی با 6 بلوک ، وجمعا" با  417  واحد آپارتمان واقع در استانبول .با طراحی معاصر ، ارائه  دهنده ترکیبی صحیح از زیربناهای آپارتمانها که از واحدهای دوخوابه تا پنج خوا..

  110 - 400مترمربع دو خوابه - چهار خوابه آپارتمان استانبول
 • 1.427.000

  فرصت قابل توجهی برای سرمایه گذاری در استانبول

  دستیابی به رویاها ، با این ویلاها در استانبول حالا زمان آن است که شما  به رویاهای خود برای داشتن ویلای لوکس در استانبول دست یابید . این ویلاهای غیر متعارف با مجموعه ای از دواتاق نشیمن و ..

  667مترمربع شش خوابه ویلا استانبول