املاک آنتالیا-مستغلات در آنتالیا

  آنتالیا یک کلان شهر است و در نتیجه، خرید ملک در آنتالیا می تواند به شما سود بزرگی بر گرداند. آنتالیا دومین شهر بزرگ ترکیه است و دارای آب و هوای مدیترانه ایست .مانند بسیاری از شهرهای دیگر ترکیه، این شهر ترجیح بسیاری ازسرتاسر جهان برای تعطیلات است. آخرین بخش در حال ظهور در آنتالیا املاک و مستغلات است، جدا از گردشگری. فروش املاک در آنتالیا در هر فصلی از سال مقدور است ، اما قیمت در طول فصول مختلف به بازار تقاضا بستگی دارد.

   

  با رونق بخش املاک و مستغلات در اقتصاد آنتالیا، نیروهای فعال در بازار با نوآوری در املاک آنتالیا ، آپارتمان ساحلی در آنتالیا را تعریف کردند. باید متوجه شد که یک آپارتمان ساحلی نه تنها به معنای یک آپارتمان ساخته شده در مقابل یک ساحل است، بلکه آپارتمان ساحلی شامل استخر شنای ساخته شده در داخل محوطه آپارتمان یا ویلا است .

   

  آپارتمان در آنتالیا می تواند آپارتمان از تمام اندازه ها ،شامل کوچک، متوسط ​​و بزرگ باشد . اما از آنجا که آنتالیا شهری است، با خواسته های بالا، majorly وبخش زیادی از مشتریان زیادی  ویلای مجلل برای شیوه زندگی مدرن، درخواست میکنند . آپارتمان ساحلی مورد تقاضا ،با عنوان خوب، با توجه به قوانین پایه عرضه و تقاضا، باعث میشود که قیمت های درخواستی مالکان هم بالا باشد . واقعیت این است که این خانه های ساحلی که با بهترین امکانات رفاهی عرضه میشوند، مطلوب همگان  هستند ، ودر نتیجه، قیمت آنها، بسیار بالاست .

  افزایش تقاضای آپارتمان در آنتالیا، که بخش املاک و مستغلات این سطح تقاضا را قبلا" هرگز لمس نکرده بود ، منجر به افزایش بزرگ درآمد برای اقتصاد ترکیه، و تبدیل شدن به یکی ازمنابع اصلی درآمد شده است . همچنین باید توجه داشت که فروش املاک در آنتالیا نه تنها برای خریداران داخلی، بلکه برای خریداران از سراسر جهان جذاب است. بعضیها خرید ویلا در آنتالیا را بشکل سرمایه گذاری بلند مدت میدانند، در حالی که دیگران تمایل به سکونت در این خانه دارند .

   

  آنتالیا شهر زیبائی است، و بخش املاک و مستغلات باارائه فن آوری جهانی به تجربه زیبایی این شهر میافزاید . نوآوری ایده هائی مانند آپارتمان ساحلی در آنتالیا، یک مزیت اضافه شده به اقتصاد ترکیه، و همچنین به جهان است. با این حال، به آنتالیا یک بعد جدید داده است، و در نتیجه تعیین معیاری در بخش املاک و مستغلات برای بقیه جهان شده است. بنابراین، به شدت توصیه می شود که رزو ویلای خود ویا یک خانه ساحلی در آنتالیا برای خرید را دراسرع وقت انجام دهید به دلیل خوبیهای این بازار و نه بیشتر.

 • 36.000

  آپارتمان جدید برای فروش در کونیالتی، آنتالیا نزدیک به تمام امکانات

   فروش آپارتمان در منطقه مرکزی کونیالتی نزدیک به مغازه ها، رستوران ها و بازار در آنتالیا . در این مجموعه واحدهای یکخوابه و دوخوابه وجود دارند . در این مجموعه  برخی امکانات از قب..

  36 - 196مترمربع سوئیت - سه خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 50.000

  فروش آپارتمان برای شیوه جدید زندگی در کوینالتی در آنتالیا

  در حال حاضر  بهترین زمان برای استفاده از خرید  آپارتمان لوکس در آنتالیا میباشد با توجه به خواصی که در این شهر موجود می باشد. این آپارتمان با نمای مدور ساختمان ها، که با ترکیب رنگه..

  50 - 160مترمربع یکخوابه - سه خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 67.000

  فروش آپارتمانهای با ارزش در کونیالتی ،آنتالیا

  فروش آپارتمان  در کونیالتی، آنتالیا . همجوارو تنها درفاصله یک دقیقه پیاده روی  به هفته بازار روزهای  سه شنبه ، مراکز خرید و رستوران ها در مرکز کونیالتی است. ساحل زیبا کونیالتی  تنها ..

  95مترمربع دو خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 245.000

  فروش آپارتمان مقابل دریا در لارا از آنتالیا

  فروش آپارتمان شیک ساحلی  در منطقه محبوب لارا در آنتالیا ، یک خانه بسیار عالی برای زندگی و سکونت ، به دلیل نزدیکی به امکانات رفاهی مانند مغازه ها، بانک ها و رستورانها وغیره .دسترسی آسان ب..

  208مترمربع سه خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 72.000

  طیف وسیعی از آپارتمان خیره کننده را انتخاب کنید در آنتالیا

    فروش آپارتمان های یکخوابه ، دوخوابه ، سه خوابه  و چهارخوابه موجود در یک مجموعه مسکونی زیبا با  امکانات رفاهی فراوان که انتخاب مناسبی در آنتالیا میباشند . این مجتمع زیبای مسکونی دارا..

  63 - 202مترمربع یکخوابه - دو خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 128.000

  فروش آپارتمانهای نزدیک به دریا ورودخانه وبادید دریا در منطقه لارا از آنتالیا

  فروش آپارتمان در ساحل لارا در آنتالیا . این آپارتمان مدرن واقع در جوار دریای و رودخانه وبا منظره زیبا. ساخته شده در یک محل مناسب در لارا از آنتالیا . تنها 300 متر از دریا فاصله داشته ونزدیک رو..

  100مترمربع دو خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 80.000

  بسادگی صاحب زندگی شاهانه شوید در کوینالتی از آنتالیا

  بهترین آپارتمان های فروشی در آنتالیا . این مجموعه  با نهایت سعی و کوشش  طراحی شده که عامل اصلی جذابیت این آپارتمانها است .این مجتمع مسکونی دارای نمای  کاملا متفاوت و جذاب برنگ زرد آفتا..

  95 - 150مترمربع دو خوابه - سه خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 75.000

  فروش آپارتمانهای نوساز هوشمند در منطقه کونیالتی ، آنتالیا

    فروش آپارتمان کاملا" نوساز در کونیالتی آنتالیا ، تمام امکانات در نزدیکی این مجتمع مسکونی میباشند . ساحل، مغازه ها و رستوران ها وسایر  در فاصله یک پیاده روی کوتاه هستند. محل م..

  62مترمربع دو خوابه آپارتمان آنتالیا