املاک آنتالیا-مستغلات در آنتالیا

  آنتالیا یک کلان شهر است و در نتیجه، خرید ملک در آنتالیا می تواند به شما سود بزرگی بر گرداند. آنتالیا دومین شهر بزرگ ترکیه است و دارای آب و هوای مدیترانه ایست .مانند بسیاری از شهرهای دیگر ترکیه، این شهر ترجیح بسیاری ازسرتاسر جهان برای تعطیلات است. آخرین بخش در حال ظهور در آنتالیا املاک و مستغلات است، جدا از گردشگری. فروش املاک در آنتالیا در هر فصلی از سال مقدور است ، اما قیمت در طول فصول مختلف به بازار تقاضا بستگی دارد.

   

  با رونق بخش املاک و مستغلات در اقتصاد آنتالیا، نیروهای فعال در بازار با نوآوری در املاک آنتالیا ، آپارتمان ساحلی در آنتالیا را تعریف کردند. باید متوجه شد که یک آپارتمان ساحلی نه تنها به معنای یک آپارتمان ساخته شده در مقابل یک ساحل است، بلکه آپارتمان ساحلی شامل استخر شنای ساخته شده در داخل محوطه آپارتمان یا ویلا است .

   

  آپارتمان در آنتالیا می تواند آپارتمان از تمام اندازه ها ،شامل کوچک، متوسط ​​و بزرگ باشد . اما از آنجا که آنتالیا شهری است، با خواسته های بالا، majorly وبخش زیادی از مشتریان زیادی  ویلای مجلل برای شیوه زندگی مدرن، درخواست میکنند . آپارتمان ساحلی مورد تقاضا ،با عنوان خوب، با توجه به قوانین پایه عرضه و تقاضا، باعث میشود که قیمت های درخواستی مالکان هم بالا باشد . واقعیت این است که این خانه های ساحلی که با بهترین امکانات رفاهی عرضه میشوند، مطلوب همگان  هستند ، ودر نتیجه، قیمت آنها، بسیار بالاست .

  افزایش تقاضای آپارتمان در آنتالیا، که بخش املاک و مستغلات این سطح تقاضا را قبلا" هرگز لمس نکرده بود ، منجر به افزایش بزرگ درآمد برای اقتصاد ترکیه، و تبدیل شدن به یکی ازمنابع اصلی درآمد شده است . همچنین باید توجه داشت که فروش املاک در آنتالیا نه تنها برای خریداران داخلی، بلکه برای خریداران از سراسر جهان جذاب است. بعضیها خرید ویلا در آنتالیا را بشکل سرمایه گذاری بلند مدت میدانند، در حالی که دیگران تمایل به سکونت در این خانه دارند .

   

  آنتالیا شهر زیبائی است، و بخش املاک و مستغلات باارائه فن آوری جهانی به تجربه زیبایی این شهر میافزاید . نوآوری ایده هائی مانند آپارتمان ساحلی در آنتالیا، یک مزیت اضافه شده به اقتصاد ترکیه، و همچنین به جهان است. با این حال، به آنتالیا یک بعد جدید داده است، و در نتیجه تعیین معیاری در بخش املاک و مستغلات برای بقیه جهان شده است. بنابراین، به شدت توصیه می شود که رزو ویلای خود ویا یک خانه ساحلی در آنتالیا برای خرید را دراسرع وقت انجام دهید به دلیل خوبیهای این بازار و نه بیشتر.

 • 75.000

  فروش آپارتمانهای یکخوابه در کونیالتی از آنتالیا

  فروش  آپارتمان های یکخوابه موجود در مجموعه مسکونی واقع در منطقه کونیالتی از آنتالیا . مشرف به مراکز مهم منطقه ، ساحل ماسه ای در  1250 متری و شبکه حمل و نقل عمومی  قابل اعتماد  شما را قا..

  103مترمربع یکخوابه آپارتمان آنتالیا
 • 160.000

  فروش آپارتمان لوکس و نو در نزدیکی ساحل کونیالتی آنتالیا

   فروش آپارتمان های دوخوابه و سه خوابه درفاصله  700 متری از ساحل به خوبی شناخته شده کونیالتی آنتالیا . لوازم سفید آشپزخانه ها به همراه با دستگاه های تهویه مطبوع در واحدهای این مجموعه موجود..

  135مترمربع سه خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 50.000

  فروش آپارتمان دوخوابه در کونیالتی از آنتالیا

  فروش  آپارتمان نوساز از مجتمع مسکونی در منطقه  کونیالتی در آنتالیا . این  آپارتمان شامل ، دو اتاق خواب  ، یک سرویس بهداشتی با حمام ، آشپزخانه اوپن  و اتاق نشیمن و یک بال..

  90 مترمربع دو خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 110.000

  بهترین املاک ومستغلات در آنتالیا

  تجربه مسکن افزایش خواهد داشت با فروش این آپارتمان ها در آنتالیا. از ویژگی های بسیار بزرگ اینست که این آپارتمان ها  انتخاب برتر  خریداران شده است. این املاک منحصر به فرد  واقعا" ..

  180مترمربع چهار خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 135.000

  فروش آپارتمان پنت هاوس نوساز در فاصله 500 متری از ساحل کونیالتی آنتالیا

  کونیالتی دارای یکی از بهترین سواحل در ترکیه و این یک موقعیت عالیست که خانه شما در500 متری آن باشد .فروش آپارتمان 3خوابه پنت هاوس که واقع در منطقه بسیار عالی نزدیک به تمام امکانات رفاهی ..

  160مترمربع سه خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 50.000

  فروش آپارتمان برای شیوه جدید زندگی در کوینالتی در آنتالیا

  در حال حاضر  بهترین زمان برای استفاده از خرید  آپارتمان لوکس در آنتالیا میباشد با توجه به خواصی که در این شهر موجود می باشد. این آپارتمان با نمای مدور ساختمان ها، که با ترکیب رنگه..

  50 - 160مترمربع یکخوابه - سه خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 72.000

  طیف وسیعی از آپارتمان خیره کننده را انتخاب کنید در آنتالیا

    فروش آپارتمان های یکخوابه ، دوخوابه ، سه خوابه  و چهارخوابه موجود در یک مجموعه مسکونی زیبا با  امکانات رفاهی فراوان که انتخاب مناسبی در آنتالیا میباشند . این مجتمع زیبای مسکونی دارا..

  63 - 202مترمربع یکخوابه - دو خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 57.500

  آپارتمان شیک در کونیالتی، آنتالیا

   فروش  آپارتمان های شیک تک خوابه  با نمایش فوق العاده از کل آنتالیا !واحدهای باامکانات بزرگ و محصولات سفید که در قیمت منظور شده است .زیربنا شامل آشپزخانه اوپن و اتاق نشیمن  و اتاق ..

  58مترمربع یکخوابه آپارتمان آنتالیا