املاک آنتالیا-مستغلات در آنتالیا

  آنتالیا یک کلان شهر است و در نتیجه، خرید ملک در آنتالیا می تواند به شما سود بزرگی بر گرداند. آنتالیا دومین شهر بزرگ ترکیه است و دارای آب و هوای مدیترانه ایست .مانند بسیاری از شهرهای دیگر ترکیه، این شهر ترجیح بسیاری ازسرتاسر جهان برای تعطیلات است. آخرین بخش در حال ظهور در آنتالیا املاک و مستغلات است، جدا از گردشگری. فروش املاک در آنتالیا در هر فصلی از سال مقدور است ، اما قیمت در طول فصول مختلف به بازار تقاضا بستگی دارد.

   

  با رونق بخش املاک و مستغلات در اقتصاد آنتالیا، نیروهای فعال در بازار با نوآوری در املاک آنتالیا ، آپارتمان ساحلی در آنتالیا را تعریف کردند. باید متوجه شد که یک آپارتمان ساحلی نه تنها به معنای یک آپارتمان ساخته شده در مقابل یک ساحل است، بلکه آپارتمان ساحلی شامل استخر شنای ساخته شده در داخل محوطه آپارتمان یا ویلا است .

   

  آپارتمان در آنتالیا می تواند آپارتمان از تمام اندازه ها ،شامل کوچک، متوسط ​​و بزرگ باشد . اما از آنجا که آنتالیا شهری است، با خواسته های بالا، majorly وبخش زیادی از مشتریان زیادی  ویلای مجلل برای شیوه زندگی مدرن، درخواست میکنند . آپارتمان ساحلی مورد تقاضا ،با عنوان خوب، با توجه به قوانین پایه عرضه و تقاضا، باعث میشود که قیمت های درخواستی مالکان هم بالا باشد . واقعیت این است که این خانه های ساحلی که با بهترین امکانات رفاهی عرضه میشوند، مطلوب همگان  هستند ، ودر نتیجه، قیمت آنها، بسیار بالاست .

  افزایش تقاضای آپارتمان در آنتالیا، که بخش املاک و مستغلات این سطح تقاضا را قبلا" هرگز لمس نکرده بود ، منجر به افزایش بزرگ درآمد برای اقتصاد ترکیه، و تبدیل شدن به یکی ازمنابع اصلی درآمد شده است . همچنین باید توجه داشت که فروش املاک در آنتالیا نه تنها برای خریداران داخلی، بلکه برای خریداران از سراسر جهان جذاب است. بعضیها خرید ویلا در آنتالیا را بشکل سرمایه گذاری بلند مدت میدانند، در حالی که دیگران تمایل به سکونت در این خانه دارند .

   

  آنتالیا شهر زیبائی است، و بخش املاک و مستغلات باارائه فن آوری جهانی به تجربه زیبایی این شهر میافزاید . نوآوری ایده هائی مانند آپارتمان ساحلی در آنتالیا، یک مزیت اضافه شده به اقتصاد ترکیه، و همچنین به جهان است. با این حال، به آنتالیا یک بعد جدید داده است، و در نتیجه تعیین معیاری در بخش املاک و مستغلات برای بقیه جهان شده است. بنابراین، به شدت توصیه می شود که رزو ویلای خود ویا یک خانه ساحلی در آنتالیا برای خرید را دراسرع وقت انجام دهید به دلیل خوبیهای این بازار و نه بیشتر.

 • 50.000

  فروش آپارتمان برای شیوه جدید زندگی در کوینالتی در آنتالیا

  در حال حاضر  بهترین زمان برای استفاده از خرید  آپارتمان لوکس در آنتالیا میباشد با توجه به خواصی که در این شهر موجود می باشد. این آپارتمان با نمای مدور ساختمان ها، که با ترکیب رنگه..

  50 - 160مترمربع یکخوابه - سه خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 36.000

  آپارتمان جدید برای فروش در کونیالتی، آنتالیا نزدیک به تمام امکانات

   فروش آپارتمان در منطقه مرکزی کونیالتی نزدیک به مغازه ها، رستوران ها و بازار در آنتالیا . در این مجموعه واحدهای یکخوابه و دوخوابه وجود دارند . در این مجموعه  برخی امکانات از قب..

  36 - 196مترمربع سوئیت - سه خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 73.000

  فروش آپارتمانهای نزدیک به تمامی امکانات در آنتالیا

  این مجموعه در کونیالتی آنتالیا  قرار دارد -  نزدیک به ساحل ، رستوران ها و مراکز خرید است. این مجتمع دارای 4 بلوک با 40 آپارتمان برای فروش. آپارتمان های یکخوابه شامل  یک اتاق خواب ، یک ا..

  66 - 198مترمربع یکخوابه - سه خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 75.000

  فروش آپارتمانهای منحصر بفرد در کوینالتی از آنتالیا

   فروش  منحصر به فرد ترین آپارتمان ها برای زندگی در آنتالیا ، که در مناسبترین محل  برای یک آپارتمان مسکونی قرار دارند . این آپارتمانها با بهترین انتخاب مبلمان  تزئین شده اند، زیرب..

  110 - 170مترمربع دو خوابه - سه خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 135.000

  فروش آپارتمان پنت هاوس نوساز در فاصله 500 متری از ساحل کونیالتی آنتالیا

  کونیالتی دارای یکی از بهترین سواحل در ترکیه و این یک موقعیت عالیست که خانه شما در500 متری آن باشد .فروش آپارتمان 3خوابه پنت هاوس که واقع در منطقه بسیار عالی نزدیک به تمام امکانات رفاهی ..

  160مترمربع سه خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 75.000

  فروش آپارتمانهای نوساز هوشمند در منطقه کونیالتی ، آنتالیا

    فروش آپارتمان کاملا" نوساز در کونیالتی آنتالیا ، تمام امکانات در نزدیکی این مجتمع مسکونی میباشند . ساحل، مغازه ها و رستوران ها وسایر  در فاصله یک پیاده روی کوتاه هستند. محل م..

  62مترمربع دو خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 50.000

  فروش آپارتمان دوخوابه در کونیالتی از آنتالیا

  فروش  آپارتمان نوساز از مجتمع مسکونی در منطقه  کونیالتی در آنتالیا . این  آپارتمان شامل ، دو اتاق خواب  ، یک سرویس بهداشتی با حمام ، آشپزخانه اوپن  و اتاق نشیمن و یک بال..

  90 مترمربع دو خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 115.000

  آپارتمان فوق العاده در لارا، آنتالیا

  فقط در700 متری از آبشار دودن با شکوه ما خوشحالیم که به شما در انتخاب آپارتمان  فروشی در آنتالیا ودر تیپهای دوخوابه و سه خوابه ، یاری کنیم. این آپارتمان زیبا و طراحی شده با وسایل مشخصات بالا و ات..

  72 - 182 مترمربع یکخوابه - دو خوابه آپارتمان آنتالیا