املاک آلتینکوم-مستغلات در آلتینکوم

  آلتین کوم یک شهر توریستی در ترکیه میباشد ، واقع در نزدیکی شهرستان دیدیم در منطقه غرب کشور ترکیه در استان آیدین . آلتین کوم قبلا" یک منطقه کوچک ماهیگیری بود، اما این منطقه با گذشت زمان توسعه یافته و بشکل ناحیه توریستی  در آمده است . پیش از این، آلتین کوم و دیدیم دو شهر کوچک جداگانه بودند ، ولی آنها در جریان توسعه با هم ادغام وبه یک شهر متوسط ​​تبدیل شدند . در حال حاضر این شهرستان با جمعیت حدود 35000 نفر، با حداقل 5000 ساکنه خارجی ، که بسیاری از آنها انگلیسی هستند ،میباشد . تعداد زیادی ، آلمانی نیز به این شهرستان نقل مکان کرداند . یکی از دلایلی که این محل توریستها را به خود جذب میکند ، زیبایی و سواحل طبیعی اینجاست است. یکی دیگر از دلایل ، امکان مالکیت آسان در آلتین کوم است. رشد و توسعه باعث شده املاک آلتین کوم دستخوش افزایش ارزش و در نتجه بهره رساندن به خریداران شوند .

   

  تا کنون فکر کرده اید ، چرا بعضیها زندگی شهری فعلی خود را کنار گذاشته و به شهرستان های کوچکی مانند آلتین کوم  نقل مکان میکنند ؟ در واقع در اینجا امکان دسترسی به آپارتمانهای مقرون به صرفه در آلتین کوم وجود دارد، که باعث می شود که عده ای ، از اقصی نقاط دنیا ، به اینجا بیایند . بخش املاک و مستغلات در این شهرستان ستودنی است. املاک در آلتین کوم از محدوده عادی و آپارتمانهای متوسط ، تا ویلاهای بسیار لوکس را شامل میشود . این آپارتمانها از همه رقم ،در تمام نقاط ، و در هر زمان در دسترس می باشند . اما اشتباه است اگر فکر کنیم که همه انواع املاک در روند تغییر قیمتها، حرکت یکسانی در تمام طول سال خواهند داشت . بخش املاک و مستغلات متاثر از قوانین پایه عرضه و تقاضا ، در شهرستان توریستی مانند آلتین کوم ، و صنعت گردشگری میباشد . در طول فصل اوج حضور توریستها ، قیمت ملک در آلتین کوم ، نسبتا بالاتر از بقیه سال است . عکس این مورد را هم میتوان صحیح دانست ،اگر در بازار رکود باشد در پایین آمدن قیمتها موثر است.

   

  یکی دیگر از جاذبه های مهم این شهرستان املاک در نزدیکی دریا در آلتین کوم است . داشتن یک خانه beachsideکنار ساحل چیزی است که همه آرزویش را دارند و آلتین کوم به شما فرصت تحقق رویایتان را میدهد .

   

  برای آگاهی مختصر ، کمی در مورد منشاء گردشگری و املاک و مستغلات در ،دیدیم ، عرض میکنم ، دیدیم جائیست که ابتدا تعدادی از صنعتگران در آنجا ساکن شدند و شروع به راه اندازی مهمانخانه های کوچک کردند . اما ایده آنها جدید بود و عملی نشد ، و این افراد متحمل خسارات بزرگی شدند . با گذشت زمان، اینجا تبدیل به بخشی از مناطق شناخته شده گردشگری شد و در حال حاضر بخش املاک و مستغلات دیدیم با بخش املاک و مستغلات آلتین کوم  دوره شکوفایی خود را شروع کرده اند . رویای یک آپارتمان ارزان قیمت در آلتین کوم و یا هر شهرستان ساحلی دیگر در حال حاضر امکانپذیر است، ویلا و یا آپارتمان و یا خانه در آلتین کوم در اکثر فصول سال در دسترس است. باهوش، و فراصت خود بهترین فرصت و زمان مناسب را برای خرید انتخاب نمائید .

 • 68.000

  جذاب آپارتمان 3 خوابه در Akbuk، Altinkum

   فروش  آپارتمان 3 خوابه دوست داشتنی در منطقه لذتبخش و جذاب آکبوک از آلتین کوم Akbuk-Altinkum. زیربنا شامل یک آشپزخانه مجهز و مدرن اتاق نشیمن ، 2 حمام یکی حمام وسرویس و دیگری حمام خانواده، یک ت..

  97مترمربع سه خوابه آپارتمان آلتین کوم
 • 119.000

  آپارتمان ساحل مقابل دورو در Altinkum

  فرصت را نمی شود از دست داد برای خرید این آپارتمان 3 اتاق خوابه ساحلی دوبلکس مقابل دریا در آلتین کوم Altinkum، نمایش خیره کننده از تمام جهات! شامل یک آشپزخانه kichen طور کامل نصب شده، 3 اتاق خواب، یکی &n..

  123مترمربع سه خوابه آپارتمان آلتین کوم
 • 125.000

  آپارتمان ویژگی های منحصر به فرد در Altinkum

   فروش فوق العاده آپارتمان با دید دریا واقع در Altinkum . این آپارتمان منحصر به فرد دارای منظره دریای دیدنی و جذاب از هر اتاق خواب و اتاق نشیمن. در دو اتاق خواب دوقلو درهرکدام یک حمام خانواد..

  80مترمربع دو خوابه آپارتمان آلتین کوم
 • 119.000

  ویلا برای فروش در خلیج آکبوک از آلتینکوم با نمایش پانورامای خیره کننده

  آکبوک  روستائی درخلیج  زیبا واقع در دریای اژه در سواحل ترکیه است. اگر شما به دنبال یک محل ساکت و آرام، آرامش بخش هستید ، این محل مناسب است .خانه ای برای  تعطیلات و یا برای اقامت دائم. مرکز ر..

  240مترمربع چهار خوابه ویلا آلتین کوم
 • 40.000

  فروش آپارتمان بزرگ در آلتین کوم با تمام امکانات

  یک فرصت عالی برای خرید خانه  در مقابل نور خورشید با قیمت مقرون به صرفه! مجموعه ای از آپارتمان ها از جمله یکخوابه ،2خوابه و 3خوابه. همه  در اطراف استخر بزرگ با فضای کافی برای آفتاب گرفتن واقع ش..

  75 - 130مترمربع دو خوابه - سه خوابه آپارتمان آلتین کوم
 • 187.000

  ویلای باشکوه برای فروش احاطه شده توسط مناظر خیره کننده در Akbük

  این  ویلا های 6 اطاق خوابه ییلاقی در منطقه ای برجسته با زیبایی های طبیعی، به نام گرین هیلزGreenhills واقع شده اند . ویلا در یک زمین 1400m2، در Greenhills و خارج از التینکوم Altinkum ساخته شده اند . خرید ویلائی..

  219مترمربع پنج خوابه ویلا آلتین کوم
 • 65.000

  2 آپارتمان دوبلکس تخت در Altinkum واقع در بعد از پیچیده در پی

   آپارتمان دوبلکس دوخوابه فروشی در آلتین کوم! با پتانسیل اجاره بزرگ که این خاصیت به دلیل موقعیت آن است. در داخل آپارتمان نورگیر، احساس خوبی  وجود دارد. راهرو منجر به 2 اتاق خواب، یکی با یک بال..

  95مترمربع دو خوابه آپارتمان آلتین کوم
 • 40.600

  آپارتمان جدید با نام تجاری در Mavisher، Altinkum

    آپارتمان جدید و خیره کننده فروشی در منطقه آرام ماویشرMavisher  وفقط در 15 دقیقه ای آلتین کوم Altinkum . آپارتمانهای یکخوابه و دوخوابه و سه خوابه دوبلکس فروشی موجودند .  آشپزخانه کامل و مدرن و ..

  66مترمربع یکخوابه - دو خوابه آپارتمان آلتین کوم