املاک در آلانیا

  آلانیا شهری در استان آنتالیای ، ترکیه است . این منطقه با سرعت در طول سال ها توسعه یافته، و با سواحل زیبا و معماری کهن شناخته شده است . آلانیا در حال حاضر با موقعیت خود به عنوان یک شهر زیبای ساحلی بسیار مورد توجه جهانگردان ، مخصوصا" اسکاندیناویان میباشد . در آلانیا آپارتمان ارزان برای کسانی که مایل به زندگی عادی هستند در دسترس است ، و ویلاهای بزرگ و گران قیمت برای کسانی که تمایل وسبک زندگی با شکوه دارند در دسترس است.

   

  یکی از جاذبه های مهم در این شهر ، آپارتمانهای ساحلی در اینجا است. با توجه به این واقعیت که آلانیا یک شهر با اندازه متوسط​​ است ، این دستاورد توسط املاک آلانیا ستودنیست . استراحتگاه ساحلی زیبا همواره توجه گردشگران از سراسر جهان را به خود جلب کرده است .

   

  خرید آپارتمان مقرون به صرفه و ارزان در آلانیا تصمیمی است که شما هرگز پشیمانی در خود احساس نمیکنید اما آپارتمان نزدیک به دریادر آلانیا یک تجربه با ارزش ثروت است. مردم از سرتاسر جهان برای زیبایی های طبیعی این منطقه کوچک و الهام گرفتن از آن باینجا میایند و به این ترتیب املاک و مستغلات محدود اینجا ارزش خاصی پیدا میکنند .

   

  بسیاری از مردم داشتن خانه در محلی که آنجا را بسیاردوست دارند و تمایل به دیدار دوباره و دوباره آنجا دارند، را میپسندند و این یکی از دلایل اصلی خرید املاک در آلانیا است. انواع و اندازه های گوناگون خانه ها، آن را بیشتر برای خرید مناسب مینماید. خانه های ارزان، و همچنین ویلا در آلانیا  و خانه های تعطیلاتی بیشترین ترجیح مشتریان هستند .

   

  خرید آپارتمان ساحلی در آلانیا یک سرمایه گذاری است ، حتی اگر در طول سال در آنجا نباشید ، ساکنین بومی محلی می تواند اجاره آپارتمان شما در آلانیا را برایتان ارسال کنند . به این ترتیب، شما برای کسب درآمد با یک سرمایه گذاری اولیه ، با توجه به تعداد گردشگران خارجی که هر سال باینجا میایند ، و تعداد زیادی از آنهادوست دارند در یک آپارتمان با دید دریا اقامت کنند ، وقطعا در آمد مبلغ بالائی خواهید داشت .

   

  به غیر از جاذبه هایی از این دست، چیزی شگفت آور در مورد این شهر وجود دارد. در آلانیا تمام انواع سرگرم کننده از فعالیت های ورزشی مانند، ماهیگیری، غواصی، و بسیاری دیگر در دسترس است. مردم جوان و پرشور در چنین فعالیت هایی است که بسیاری از نقاط فنی و حرفه ای موفق را ارائه میدهند . در خاطرتان باشد ، می توان در آلانیا ملک خرید و در یک مجتمع همه این فعالیت ها رادر زیر یک سقف جمع کرد. این یکی از سرمایه گذاری هوشمندانه ، با توجه به این واقعیت است که این ایده در دراز مدت ثابت خواهد کرد که بسیار عالیست .

   

   با داشتن تمام مفاهیم از داشتن خانه در آلانیا ،داوطلب انجام وظیفه ، انتخاب کامل خودتان،  از انتخابهای موجود هستید . 

 • 95.000

  آپارتمان در آلانیا - تازه ساخته شده - مناسب برای زندگی

   آپارتمان کاملا مبله، دوخوابه و سه خوابه  در ساختمانی 5 طبقه و برای فروش در آلانیا . ساختمان ، با تمام زیرساختهایش بازسازی شده است. کیفیت، طراحی، سبک، دوام و بالاتر از همه قیمت ،مناسب است ..

  160 مترمربع سه خوابه آپارتمان آلانیا
 • 70.000

  فروش آپارتمانهای لوکس ومدرن در آلانیا

  آپارتمان گلف و ورزشهای آبی برای فروش در آلانیا آپارتمان ها لوکس هستند که در فاصله 340 متری  از منطقه کارگیجاک (Kargicak )واقع هستند. حدود 88 آپارتمان در این محل وجود دارد و برخی از آنها  آپارتمان د..

  66 - 248مترمربع سوئیت - چهار خوابه آپارتمان آلانیا
 • 44.000

  مجتمع میکونی سطح بالا

  این خانه ی زیبا،درمحله ی محموتلاردرمنطقه توریستی واقع شده است.. 200 مترفاصله از دریا، با منظره منحصر به فرد مزارع موز ، طلوع و غروب ، چشم انداز جذاب دارد. امکانات زیر بنایی ملک در آلانیا شامل..

  41-76مترمربع سوئیت - یکخوابه آپارتمان آلانیا
 • 72.000

  فرصت استثنائی برای خرید آپارتمان در منطقه کلئوپاترا از نواحی مرکزی آلانیا

  فروش واحدهای آپارتمان در این مجتمع مسکونی افتخاری برای ماست تا دراحساس رضایت  خریداران این مجموعه دوست داشتنی و نوساز در ناحیه کلئوپاترا از بخش مرکزی آلانیا ، سهیم باشیم . این مجتمع مسک..

  60 - 120مترمربع یکخوابه - دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 130.000

  فروش پنت هاوسهای لوکس دربخش مرکزی آلانیا

  معرفی ما بشما از لوکسترین وراحتترین پنت هاوس های آلانیا ست . سه پنت هاوس دوبلکس برای ایجاد تغییر مثبت درسبک زندگی . این آپارتمانها نه تنها دسترسی آسان به مراکز تهیه ملزومات زندگی دارند ،بلکه باس..

  153مترمربع سه خوابه - چهار خوابه آپارتمان آلانیا
 • 79.000

  آپارتمان با امکانات مدرن و زیربنای متوسط در آلانیا

  آپارتمان  برای فروش در آلانیا شامل  آپارتمان های یکخوابه با زیربنای 54 متر مربع میباشد. بلوک در محل بسیار استراتژیک واقع ونزدیک به ساحل عجیب و غریبی  در ساحل دریای مدیترانه است.  آپارتم..

  85مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 214.000

  ویلای فروشی در کارگیجاک از آلانیا - انتخاب مناسبی برای سرمایه گذاری

  ویلای بسیار بزرگ در آلانیا در انتظار شما بوده و صاحب ادعا میباشد . طراحی عالی و ساخت با کیفیت آن برای راحتی در زندگی و لذت بردن  است. محل این ویلای  فروشی در آلانیا کاملا استراتژیک است، و تنه..

  225مترمربع سه خوابه ویلا آلانیا
 • 60.000

  آپارتمان شیک در آلانیا

  فروش آپارتمان فوق العاده در آلانیا . واقع در منطقه اوبا از آلانیا، این آپارتمان در نزدیکی  ملزومات زندگی  مانند مغازه ها، زمین بازی، بازارهای هفتگی، و ساحل می باشد.ویژگی های اصلی این خانه د..

  46 - 52مترمربع یکخوابه آپارتمان آلانیا