املاک در آلانیا

  آلانیا شهری در استان آنتالیای ، ترکیه است . این منطقه با سرعت در طول سال ها توسعه یافته، و با سواحل زیبا و معماری کهن شناخته شده است . آلانیا در حال حاضر با موقعیت خود به عنوان یک شهر زیبای ساحلی بسیار مورد توجه جهانگردان ، مخصوصا" اسکاندیناویان میباشد . در آلانیا آپارتمان ارزان برای کسانی که مایل به زندگی عادی هستند در دسترس است ، و ویلاهای بزرگ و گران قیمت برای کسانی که تمایل وسبک زندگی با شکوه دارند در دسترس است.

   

  یکی از جاذبه های مهم در این شهر ، آپارتمانهای ساحلی در اینجا است. با توجه به این واقعیت که آلانیا یک شهر با اندازه متوسط​​ است ، این دستاورد توسط املاک آلانیا ستودنیست . استراحتگاه ساحلی زیبا همواره توجه گردشگران از سراسر جهان را به خود جلب کرده است .

   

  خرید آپارتمان مقرون به صرفه و ارزان در آلانیا تصمیمی است که شما هرگز پشیمانی در خود احساس نمیکنید اما آپارتمان نزدیک به دریادر آلانیا یک تجربه با ارزش ثروت است. مردم از سرتاسر جهان برای زیبایی های طبیعی این منطقه کوچک و الهام گرفتن از آن باینجا میایند و به این ترتیب املاک و مستغلات محدود اینجا ارزش خاصی پیدا میکنند .

   

  بسیاری از مردم داشتن خانه در محلی که آنجا را بسیاردوست دارند و تمایل به دیدار دوباره و دوباره آنجا دارند، را میپسندند و این یکی از دلایل اصلی خرید املاک در آلانیا است. انواع و اندازه های گوناگون خانه ها، آن را بیشتر برای خرید مناسب مینماید. خانه های ارزان، و همچنین ویلا در آلانیا  و خانه های تعطیلاتی بیشترین ترجیح مشتریان هستند .

   

  خرید آپارتمان ساحلی در آلانیا یک سرمایه گذاری است ، حتی اگر در طول سال در آنجا نباشید ، ساکنین بومی محلی می تواند اجاره آپارتمان شما در آلانیا را برایتان ارسال کنند . به این ترتیب، شما برای کسب درآمد با یک سرمایه گذاری اولیه ، با توجه به تعداد گردشگران خارجی که هر سال باینجا میایند ، و تعداد زیادی از آنهادوست دارند در یک آپارتمان با دید دریا اقامت کنند ، وقطعا در آمد مبلغ بالائی خواهید داشت .

   

  به غیر از جاذبه هایی از این دست، چیزی شگفت آور در مورد این شهر وجود دارد. در آلانیا تمام انواع سرگرم کننده از فعالیت های ورزشی مانند، ماهیگیری، غواصی، و بسیاری دیگر در دسترس است. مردم جوان و پرشور در چنین فعالیت هایی است که بسیاری از نقاط فنی و حرفه ای موفق را ارائه میدهند . در خاطرتان باشد ، می توان در آلانیا ملک خرید و در یک مجتمع همه این فعالیت ها رادر زیر یک سقف جمع کرد. این یکی از سرمایه گذاری هوشمندانه ، با توجه به این واقعیت است که این ایده در دراز مدت ثابت خواهد کرد که بسیار عالیست .

   

   با داشتن تمام مفاهیم از داشتن خانه در آلانیا ،داوطلب انجام وظیفه ، انتخاب کامل خودتان،  از انتخابهای موجود هستید . 

 • 69.000

  این اپارتمان 1+2 به متراژ115 متر مربع و نزدیک دریا میباشد

  این واحد در طبقه 4 این ساختمان دارای 2 حمام و2 بالکن است که سازندگان ان تمامی تلاش خود را کردن که بهترین اپارتمان را بسازند که با تمامی وسایل چیده شده به فروش میرسد دارای اشپزخانه    تمامی..

  115مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 140.000

  اپارتمان در محمودلار با قیمتهای مناسب

  این اپارتمان 11 طبقه میباشد که در کنارش اپارتمانهای دیگر موجود میباشد . خریدار حق انتخاب دارد که 1+1 یا 1+2 یا 1+4 میخاهد که داری اشپزخانه اطاق نشیمن وحمام میباشد و متراژ ان از 64 متر شروع تا 195 متر میبا..

  165مترمربع سه خوابه آپارتمان آلانیا
 • 33.000

  آپارتمانهای مناسب برای خانواده در آلانیا

  مجتمع آپارتمانی واقع در منطقه شهری اوبا ی آلانیا  اوبا منطقه ای مناسب برای سکونت خانوادگی است برای کسانی که میخواهند ضمن نزدیکی به  مرکز شهر درمحیطی آرام وبا آرامشی شبیه به حضور در ده..

  30 - 133مترمربع سوئیت - دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 44.000

  اپارتمان 1 خوابه برای فروش در الانیا

  این آپارتمان در محموتلار الانیا میباشد که فاصله ان تا ساحل میدترانه 350 متر میباشد این اپارتمان کوچک 1 خوابه  55 مترمربع  میباشد  در طبقه  10 از یک اپارتمان 11 طبقه ای است 1 بالکن  که چشم ا..

  55مترمربع یکخوابه آپارتمان آلانیا
 • 775.000

  ویلای لوکس در آلانیا

  این خانه ویلائی فروشی با زیربنای 380 مترمربع واقع در آلانیا و با نهایت تجمل برای رفاه و آسایش ساخته شده است که اصولا بهتر است با عنوان عمارت یا حتی قصر نامیده شود در این ملک هر ویژگی که شما برای س..

  380مترمربع پنج خوابه ویلا آلانیا
 • 85.000

  تصمیم بگیرید که از کدام نوع از آپارتمانهای آلانیا میخواهید

   فروش آپارتمان نوساز در آلانیا  با قیمت های استثنائی .  ساخت و ساز در ماه ژوئن، 2014 تکمیل شده ، این آپارتمان ها 16 واحد ،و با متراژ های مختلف میباشند . دو واحد از آنها درجه یک و سه خوا..

  70 - 130مترمربع یکخوابه - سه خوابه آپارتمان آلانیا
 • 229.000

  دوبلکس پنت هاس در اوبا الانیا برای فروش

  اگر شما قصد خرید اپارتمان دارید این بهترین گزینه است برای خرید . این اپارتمان به صورت 1+4 ویک اطاق پزیرایی و3 بالکن  و3 حمام که چشم انداز  کوه را دارا میباشد . متراژه این خانه 1723 متر مربع میباشد..

  173مترمربع چهار خوابه آپارتمان آلانیا
 • 83.000

  خرید خانه در الانیا

   جستجوی شما برای یک خانه در آلانیا، این ملک واقع در محمودلار نزدیک به ساحل در سال 2015 به پایان میرسد. این ساخت و ساز با نام تجاری جدید است،  انتخاب 1 خوابه و 2 خوابه و 3 خوابه و پنت هاوس ..

  64-225مترمربع دو خوابه - چهار خوابه آپارتمان آلانیا