املاک در آلانیا

  آلانیا شهری در استان آنتالیای ، ترکیه است . این منطقه با سرعت در طول سال ها توسعه یافته، و با سواحل زیبا و معماری کهن شناخته شده است . آلانیا در حال حاضر با موقعیت خود به عنوان یک شهر زیبای ساحلی بسیار مورد توجه جهانگردان ، مخصوصا" اسکاندیناویان میباشد . در آلانیا آپارتمان ارزان برای کسانی که مایل به زندگی عادی هستند در دسترس است ، و ویلاهای بزرگ و گران قیمت برای کسانی که تمایل وسبک زندگی با شکوه دارند در دسترس است.

   

  یکی از جاذبه های مهم در این شهر ، آپارتمانهای ساحلی در اینجا است. با توجه به این واقعیت که آلانیا یک شهر با اندازه متوسط​​ است ، این دستاورد توسط املاک آلانیا ستودنیست . استراحتگاه ساحلی زیبا همواره توجه گردشگران از سراسر جهان را به خود جلب کرده است .

   

  خرید آپارتمان مقرون به صرفه و ارزان در آلانیا تصمیمی است که شما هرگز پشیمانی در خود احساس نمیکنید اما آپارتمان نزدیک به دریادر آلانیا یک تجربه با ارزش ثروت است. مردم از سرتاسر جهان برای زیبایی های طبیعی این منطقه کوچک و الهام گرفتن از آن باینجا میایند و به این ترتیب املاک و مستغلات محدود اینجا ارزش خاصی پیدا میکنند .

   

  بسیاری از مردم داشتن خانه در محلی که آنجا را بسیاردوست دارند و تمایل به دیدار دوباره و دوباره آنجا دارند، را میپسندند و این یکی از دلایل اصلی خرید املاک در آلانیا است. انواع و اندازه های گوناگون خانه ها، آن را بیشتر برای خرید مناسب مینماید. خانه های ارزان، و همچنین ویلا در آلانیا  و خانه های تعطیلاتی بیشترین ترجیح مشتریان هستند .

   

  خرید آپارتمان ساحلی در آلانیا یک سرمایه گذاری است ، حتی اگر در طول سال در آنجا نباشید ، ساکنین بومی محلی می تواند اجاره آپارتمان شما در آلانیا را برایتان ارسال کنند . به این ترتیب، شما برای کسب درآمد با یک سرمایه گذاری اولیه ، با توجه به تعداد گردشگران خارجی که هر سال باینجا میایند ، و تعداد زیادی از آنهادوست دارند در یک آپارتمان با دید دریا اقامت کنند ، وقطعا در آمد مبلغ بالائی خواهید داشت .

   

  به غیر از جاذبه هایی از این دست، چیزی شگفت آور در مورد این شهر وجود دارد. در آلانیا تمام انواع سرگرم کننده از فعالیت های ورزشی مانند، ماهیگیری، غواصی، و بسیاری دیگر در دسترس است. مردم جوان و پرشور در چنین فعالیت هایی است که بسیاری از نقاط فنی و حرفه ای موفق را ارائه میدهند . در خاطرتان باشد ، می توان در آلانیا ملک خرید و در یک مجتمع همه این فعالیت ها رادر زیر یک سقف جمع کرد. این یکی از سرمایه گذاری هوشمندانه ، با توجه به این واقعیت است که این ایده در دراز مدت ثابت خواهد کرد که بسیار عالیست .

   

   با داشتن تمام مفاهیم از داشتن خانه در آلانیا ،داوطلب انجام وظیفه ، انتخاب کامل خودتان،  از انتخابهای موجود هستید . 

 • 85.000

  اپارتمان و پنت هاس در اوبا الانیا

  اگر دنبال خرید خانه در الانیا هستین این اپارتمانها وپنت هاس ها به صورت 1+1 و 1+2 وهمچنین 1+2 و1+4 به صورت پنت هاس میباشند و تنها 100 متر از دریا فاصله دارند که در منطقه اوبا واقع شده است از 60 تا 235 متر و از..

  60 - 235مترمربع یکخوابه - چهار خوابه آپارتمان آلانیا
 • 490.000

  پنت هاووس بزرگ برای فروش درآلانیا

  پنت هاووس 360 متری با 6 اتاق خواب  برای فروش در آلانیا  این پنت هاوس از نوع دوبلکس با 6 حمام، 4 بالکن به صورت مبله برای فروش میباشد . در این پنت هاووس  9 سیستم های تهویه هوا میباشد . آشپزخانه به ..

  360مترمربع شش خوابه آپارتمان آلانیا
 • 66.000

  آپارتمان در آلانیا - سرمایه گذاری اینده

  یک بلوک آپارتمان جدید در چهار طبقه در مرکز شهرستان آلانیا است، و انتظار می رود که در اواسط  سال 2016 به اتمام برسد. این زمان مناسب برای سرمایه گذاری در آلانیا است و 16 آپارتمان یک خواب و سه خواب ..

  41 - 110مترمربع یکخوابه - سه خوابه آپارتمان آلانیا
 • 33.000

  آپارتمان های یکخوابه باقیمت وشرایط مناسب در شهرک محمودلار آلانیا

  فروش آپارتمان های یکخوابه با قیمت مقرون بصرفه وبه مساحت زیربنای  50  مترمربع ، درشهرک محمودلار از آلانیا . قیمت این آپارتمانها  33000  یورو میباشد . بهترین انتخاب برای زوجها و خانواه های ک..

  50مترمربع یکخوابه آپارتمان آلانیا
 • 369.000

  فروش ویلا آپارتمانهای بزرگ در آلانیا

  این ویلا آپارتمان های نسل جدید در آلانیا منعکس کننده سبک مدرن در طراحی و ساخت و ساز است و خانه های فوق العاده ای برای به رخ کشیدن و بشکلهای یکخوابه و دوخوابه و ویلاهای سه خوابه میباشند .قیمت در مح..

  150مترمربع سه خوابه ویلا آلانیا
 • 73.000

  آپارتمان طبقه سوم و دوخوابه.با امکانات بزرگ و قیمت خوب

  آپارتمان در طبقه سوم ازیک بلوک 11 طبقه در مرمر، آلانیا، در حال حاضر برای فروش ارائه شده است. زیربنا 120 مترمربع،  دارای دو اتاق خواب قابل استفاده ساخته شده است، دو حمام، یکی با سرویس بهداشتی، ..

  120مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 250.000

  اپارتمان برای فروش در الانیا

  اگر شما به دنبال یک اپارتمان  خوب هستین این اپارتمان 2 خوابه با متراژ 125 متر مربع که با بهترین و مدرن ترین مصالح روز ساخته شده است دارای  کفپوش و  سنگ مرمر، سقف های تزئینی، 2 حمام مدرن و 2 با..

  125مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 949.000

  فروش ویلای بزرگ و زیبا برای افراد خبره در آلانیا

   ویلای واقعا بزرگ در آلانیا، 1388 مترمربع زیربنا ومساحت ویلا 780 مترمربع است. دارای 5 اتاق خواب، 9 حمام و در هر یک از این اتاق ها، شما می توانید نمایی از دریا را ببینید.از ساحل تنها 2 کیلو..

  780مترمربع پنج خوابه ویلا آلانیا