املاک در آلانیا

  آلانیا شهری در استان آنتالیای ، ترکیه است . این منطقه با سرعت در طول سال ها توسعه یافته، و با سواحل زیبا و معماری کهن شناخته شده است . آلانیا در حال حاضر با موقعیت خود به عنوان یک شهر زیبای ساحلی بسیار مورد توجه جهانگردان ، مخصوصا" اسکاندیناویان میباشد . در آلانیا آپارتمان ارزان برای کسانی که مایل به زندگی عادی هستند در دسترس است ، و ویلاهای بزرگ و گران قیمت برای کسانی که تمایل وسبک زندگی با شکوه دارند در دسترس است.

   

  یکی از جاذبه های مهم در این شهر ، آپارتمانهای ساحلی در اینجا است. با توجه به این واقعیت که آلانیا یک شهر با اندازه متوسط​​ است ، این دستاورد توسط املاک آلانیا ستودنیست . استراحتگاه ساحلی زیبا همواره توجه گردشگران از سراسر جهان را به خود جلب کرده است .

   

  خرید آپارتمان مقرون به صرفه و ارزان در آلانیا تصمیمی است که شما هرگز پشیمانی در خود احساس نمیکنید اما آپارتمان نزدیک به دریادر آلانیا یک تجربه با ارزش ثروت است. مردم از سرتاسر جهان برای زیبایی های طبیعی این منطقه کوچک و الهام گرفتن از آن باینجا میایند و به این ترتیب املاک و مستغلات محدود اینجا ارزش خاصی پیدا میکنند .

   

  بسیاری از مردم داشتن خانه در محلی که آنجا را بسیاردوست دارند و تمایل به دیدار دوباره و دوباره آنجا دارند، را میپسندند و این یکی از دلایل اصلی خرید املاک در آلانیا است. انواع و اندازه های گوناگون خانه ها، آن را بیشتر برای خرید مناسب مینماید. خانه های ارزان، و همچنین ویلا در آلانیا  و خانه های تعطیلاتی بیشترین ترجیح مشتریان هستند .

   

  خرید آپارتمان ساحلی در آلانیا یک سرمایه گذاری است ، حتی اگر در طول سال در آنجا نباشید ، ساکنین بومی محلی می تواند اجاره آپارتمان شما در آلانیا را برایتان ارسال کنند . به این ترتیب، شما برای کسب درآمد با یک سرمایه گذاری اولیه ، با توجه به تعداد گردشگران خارجی که هر سال باینجا میایند ، و تعداد زیادی از آنهادوست دارند در یک آپارتمان با دید دریا اقامت کنند ، وقطعا در آمد مبلغ بالائی خواهید داشت .

   

  به غیر از جاذبه هایی از این دست، چیزی شگفت آور در مورد این شهر وجود دارد. در آلانیا تمام انواع سرگرم کننده از فعالیت های ورزشی مانند، ماهیگیری، غواصی، و بسیاری دیگر در دسترس است. مردم جوان و پرشور در چنین فعالیت هایی است که بسیاری از نقاط فنی و حرفه ای موفق را ارائه میدهند . در خاطرتان باشد ، می توان در آلانیا ملک خرید و در یک مجتمع همه این فعالیت ها رادر زیر یک سقف جمع کرد. این یکی از سرمایه گذاری هوشمندانه ، با توجه به این واقعیت است که این ایده در دراز مدت ثابت خواهد کرد که بسیار عالیست .

   

   با داشتن تمام مفاهیم از داشتن خانه در آلانیا ،داوطلب انجام وظیفه ، انتخاب کامل خودتان،  از انتخابهای موجود هستید . 

 • 60.000

  ارائه آپارتمان لوکس 3 طبقه در آلانیا

  فقط در فاصله 200 متری از آبهای با شکوه دریای مدیترانه ، شما می توانید یک آپارتمان در آلانیا خریداری نمائید . این آپارتمان در طبقه سوم در ساختمان نه طبقه با 120 متر مربع زیربنا و دوخوابه میباشد . د..

  120مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 189.900

  آپارتمانهای لوکس دوخوابه بادیدپانورامای دریادر کوناکلی از آلانیا

  فروش آپارتمان های لوکس دوخوابه ازیک برج مسکونی واقع در  کوناکلی  ازآلانیا . دراین برج مسکونی تنها چهار واحد دوخوابه برای فروش موجود میباشند . هر آپارتمان دارای دواتاق خواب ، دوسرویس بهداشت..

  138مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 74.500

  آپارتمان عالی در یک موقعیت عالی درست در مرکزاز محمودلار،آلانیا

  آپارتمان  فروشی در قلب محموتلار آلانیا، در چنین موقعیت عالی آن را از دست ندهید .زیربنا شامل دو اتاق خواب ، دو حمام و یک اتاق نشیمن با آشپزخانه باز میباشد . در این مجموعه یک استخر شنا ، مرکز تن..

  102مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 85.000

  تصمیم بگیرید که از کدام نوع از آپارتمانهای آلانیا میخواهید

   فروش آپارتمان نوساز در آلانیا  با قیمت های استثنائی .  ساخت و ساز در ماه ژوئن، 2014 تکمیل شده ، این آپارتمان ها 16 واحد ،و با متراژ های مختلف میباشند . دو واحد از آنها درجه یک و سه خوا..

  70 - 130مترمربع یکخوابه - سه خوابه آپارتمان آلانیا
 • 1.100.000

  فروش ویلاهای بزرگ ولوکس درمجموعه مسکونی در آلانیا

  این ویلاها در یک مجموعه مسکونی در شهرک  کوناک لی   نزدیک آلانیا قرار دارند  دراین مجموعه مسکونی  ویلاهای داخل باغ پنت هاوس و آپارتمان های یک ودوخوابه موجودند در این ویلاهای لوکس  ات..

  313 مترمربع چهار خوابه ویلا آلانیا
 • 110.000

  ویلا 2 خوابه برای فروش در الانیا

   ویلا 2 خوابه 158مترمربع  برای فروش در آلانیا. این ویلا به صورت دوبلکس ساخته شده است  یک اتاق نشیمن بزرگ و آشپزخانه 2 اتاق خواب، 2 حمام و تراس بزرگ در طبقه اول. هر چند ویلا حدود 10 سال قبل ساخت ..

  157مترمربع دو خوابه ویلا آلانیا
 • 199.000

  انتخاب لوکس+دیددریا فروش پنت هاوس در محمودلار از آلانیا

  فروش پنت هاوس های لوکس با سه خواب ودونشیمن وبا زیربنای  282  مترمربع در محموتلار از آلانیا  دسترسی آسان به هر نوع از امکانات شهری در فاصله بسیار نزدیک به این برج ، زندگی در اینجا را بسیار ر..

  282مترمربع چهار خوابه آپارتمان آلانیا
 • 54.000

  آپارتمان های یک خوابه درمحمودلارونزدیک دریای آلانیا

  مجموعه آپارتمان های یکخوابه بایک حمام وآشپزخانه وسالن باقیمت و امکانات مناسب ونزدیک به دریا در آلانیا    این مجموعه دارای استخرهای روباز وسرپوشیده  باربیکیوهای داخل باغچه محوطه  زمی..

  46 - 256مترمربع یکخوابه - سه خوابه آپارتمان آلانیا